מאמרים

רונן דדוש: מסדר את המפה הנומרולוגית האישית שלכם

השנתיים האחרונות בהן אנו מתמודדים עם מגפה עולמית, העצימו עבור רבים את תחושת הבדידות והעמיקו משברים שהיו קיימים עוד קודם לכן…

שמירה מעין הרע

רבות דובר על עין הרע – ונדמה שזה מושג שגור בקרב תרבויות רבות ברחבי העולם, שלא פסחה עלינו, עם ישראל. אולם למה הכוונה? מדוע עין? ומה רע בה? למה גורמת עין הרע? וכיצד מסירים עין הרע?

תקשור על ידי ספרי קודש ותנ"ך

אתגרים, משברים וקשיים שונים הם רק חלק ממה שהחיים מזמנים לנו. לכל אלה מצטרפות החלטות ודילמות בתחומי החיים השונים, ופעמים בהם אנו מוצבים בפני צומת דרכים ואיננו יודעים לאן לפנות. תחושות אלה יכולות להיות מתסכלות ולקרות לכל אדם, ולכן פעמים רבות אנשים מוצאים מזור אצל מתקשרים המנווטים להם את הדרך.

מהו טיהור הבית על פי הקבלה המעשית?

הבית הוא הטריטוריה הפרטית שלנו, בו אנו מרגישים מוגנים, בני המשפחה שלנו ישנים בשלווה ומבלים יחד זמן איכות משפחתי. אולם, סביבנו קיימות אנרגיות רבות, חלקן טובות וחלקן לא, ולכן דווקא בבית חשוב שתהיינה אנרגיות טובות אשר ישפיעו באופן טבעי על התחושה שלנו ביום יום. טיהור הבית הוא הפתרון הטוב ביותר לסילוק האנרגיות השליליות, ולכן הבאנו בפניכם את כל המידע הנחוץ לטיהור הבית.

הסרת כישוף – כל מה שצריך לדעת

החיים דינמיים ומשתנים מפעם לפעם, אולם ישנם מקרים שהכל פשוט לא הולך, אך אין זה מדובר על תקופה קצרה, אלא על תקופה ארוכה. לדוגמה הזיווג המיוחל אינו מגיע, הפרנסה מדשדשת, דברים רעים קורים – וכל זאת מבלי שנוכל לשלוט על המצב. ייתכן כי אנו נתונים תחת השפעה של כישוף, ולכן המתקשר רונן דדוש מזמין אתכם לטקס הסרת כישופים שיפתח בפניכם פתח לעולם חדש וחיים טובים יותר.

הסרת עין הרע בעופרת לפי הקבלה המעשית​

מאז ומעולם בתרבויות השונות האמינו בעין הרע, וכך גם עד היום. אנשים רבים חשים כי אדם מסוים עשה להם עין הרע שעשויה לפגוע קשות בגוף ובנפש. עין הרע משתלטת על כל חלקה טובה ועשויה לגרום לתחושה של תקיעות, ממש כאילו כלום לא הולך, לא זיווג, לא פרנסה, לא קריירה וכו’. המתקשר רונן דדוש מזמין אתכם להסרת עין הרע בעופרת הנעשה על פי הקבלה המעשית.

תקשור דרך קלפי תהילים

במהלך חיינו אנו חווים לא מעט אתגרים, משברים ודילמות. לעיתים אנו נמצאים בצומת דרכים, בפני החלטות הרות גורל, או חשים שמשהו לא מסתדר ומחפשים פתרון. בעיות אלה עשיות להיות במישורים שונים, החל מהתחום האישי, הזוגי, הקריירה, הילדים ועוד כהנה וכהנה. רונן דדוש – רואה נסתרות מציע לכם תקשור דרך קלפי תהלים, המאפשר לקבל הכוונה מלאה בכל קושי, משבר או צומת דרכים.

הכשרות ולימודים

שלום רב, שמי רונן דדוש, אני קורא תדרים אנרגטיים ומתקשר עם העולם הנסתר, בעל יכולות מולדות וניסיון רב במתן תקשור לאנשים.
ברשותי B.A בפסיכוטרפיה הוליסטית כמו כן בעל הכשרות רבות בתחומי התקשור והריפוי הרוחני השונים.
אשמח לסייע. 

זוגיות

לפי הקבלה 40 יום לפני לידת התינוק/ת יוצאת בת קול, מכריזה על הזיווג שלו/ה ואומרת :”בת פלוני לפלוני“. עם זאת, יש הטוענים ובצדק שקשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוףוזאת מסיבה אחתזיווג משמיים הוא רק זה שנעשה בהתאם לשורש הנשמה של כל אחד מבני הזוג.

רפואה קבלית

הרפואה הקבלית אמנם מבוססת על עקרונות הרפואה ההוליסטית אבל יש לה אפיונים ייחודים. למשל, כאשר אדם סובל מבעיות כלשהן בקיבה, הן הרפואה הקבלית והן הרפואה ההוליסטית סבורות שמדובר בבעיות שאינן קשורות רק לעיכול המזון. 

הסרת כישוף

הסרת כישוף היא מלאכה מורכבת, ולא פשוטה, שרק אדם מיומן, ישר, ובעל ידע יכול לבצע אותם כהלכה מִבְּחִינַת הַקַּבָּלָה מַעֲשֶׂה הַכִּישּׁוּף אָסוּר בְּתַכְלִית הָאִיסּוּר ,ידוע כי בכל אדם שוכנת נשמת הבורא . כַּאֲשֶׁר מְבַצֵּעַ אִישׁ הַכְּשָׁפִים כִּישּׁוּף עַל אָדָם הוּא פּוֹגֵעַ לַמַּעֲשֶׂה בָּאֱלֹוהוּת וּבְעַצְמוֹ, הֵסַרְתָּ כִּישּׁוּף דּוֹרֶשֶׁת עֲבוֹדָה בְּתֵאוּם אִם כֹּוחוֹת הַטֶּבַע וְעוֹלָם הָרוּחַ, וְלֹא כְּנֶגְדּוֹ.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

Open chat
💬 אני כאן בשבילכם גם בוואטסאפ
היי זה רונן 👋
איך אפשר לעזור?