תקשור

השאירו פרטים ואחזור אליכם

תקשור

תקשור היא היכולת של אדם בעל כוחות מיסטיים מיוחדים לתקשר עם ישויות אחרות שנמצאות סביבנו, כאלו שלא מקובל לחשוב שניתן לתקשר עימן. בדרך כלל תקשור רוחני מתבצע עם מתים או עם ישויות גבוהות כמו מלאכים. באמצעות תקשור ניתן לקבל הכוונה רוחנית וריפוי. תוכלו להבין את היעוד הרוחני שלכם ולחיות חיים מלאים במשמעות.  

מה זה תקשור?

תקשור הוא חיבור של העולם שלנו עם עולמות רוחניים גבוהים יותר שיכול לסייע במגוון תחומי החיים במהלך היום יום בזכות יכולות התייעצות עם ישויות גבוהות. בתהליך התקשור, יוצרים קשר עם ישויות אחרות שנמצאות מממד רוחני גבוה והן מעבירות אלינו מידע. המילה תקשור מגיעה מהמילה תקשורת, קבלה של מסרים מכל דבר שיש בו אנרגיה, תקשור רוחני.
תקשור בעולם הרוח, כולל תקשורת עם ישויות אנרגטיות שמתקיימות בעולמות מקבילים, מהעולם הפיזי שבו אנו מתקיימים.

איך תקשור יכול לעזור לי?

תקשור עוזר במגוון רחב של תחומי החיים. דרך תקשור תוכלו לקבל תשובות בכל תחום בחייכם ולדעת איך להתנהל, התקשור יכול לעזור לכם בקריירה, בזוגיות, במשפחה, בהתפתחות ועוד. באמצעות התקשור תוכלו לרפא את עצמכם ולהנות מחיים שלמים.

סוגי תקשור

הסרת עין הרע בעופרת לפי הקבלה

יש מספר סוגי תקשור שונים, צרפנו הסבר על חלק מהם לנוחיותכם:

תקשור באמצעות קלפי תהילים

שיטת התקשור הראשונה היא תקשור באמצעות קלפי תהילים. בשיטת תקשור זו המתקשר האנרגטי קולט את האנרגיות שסביב המטופל שבמקרה זה מופעלת באמצעות קלפי תהילים המספקים לנו תשובות באמצעות העברת מסר למתקשר. תהליך התקשור מלווה בתחושה טובה, ומעניק לנו מסרים המועברים אל המתקשר ומועברים אלינו, כך שתקשור זה יכול לסייע לנו לקבל החלטות נבונות והכוונה בכל משבר.

תקשור עם מלאכים

כמו שאתם יודעים, מלאכים הם ישויות רוחניות גבוהות שנמצאות סביבנו תמיד. עזרת המלאכים באמצעות התקשור יכולה להיות אפקטיבית מאוד ולהשפיע בצורות שונות. תקשור עם מלאכים מתבצע בצורה שהמתקשר מתחבר לתדר הרוחני של המלאכים ומקבל מסרים מהם או מ”היקום”, כך הוא מקבל הדרכה וייעוץ בנוגע למטופל. צריך להיות בדרגה רוחנית גבוהה מאוד כדי להיות מסוגל לבצע תקשור עם מלאכים.

תקשור עם מתים

תקשור עם מתים הוא תחום תקשור רוחני עוצמתי שלא כולם עושים כדי לא להפריע למתים. בתקשור זה המטפל מזמן את הנשמה של המת איתו המטופל רוצה להתייעץ ומתחבר אליהם בצורה ייחודית שלא מפריעה למנוחתן או מפריעה כמה שפחות. שיטה זו עוזרת בדרך כלל לסגירת מעגלים של אנשים אחד עם השני במידה ולא הספיקו עוד שהיה חי.

סימני תקשור

ישנם מספר סימני תקשור וצרפנו חלק מהם לנוחיותכם: 

  • סימן תקשור ראשון הוא קבלת מידע לגבי דבר עתידי שלא קרה עדיין והסתבר שהוא נכון.
  • סימן תקשור שני הוא חלימת חלומות שמתגשמים במציאות. 
  • סימן תקשור שלישי הוא קבלת רעיונות מיוחדים ומופלאים ומידע שאין לו הסבר הגיוני והוא פשוט נכון.

תקשור לפי הקבלה

תקשור ביהדות, נוכל למצא בקבלה. תקשור לפי הקבלה ניתן לראות בכך שישנן דרכים לתקשור דרך קדושת הקבלה על ידי צירוף שמות קודש מיוחדים ושימוש בתפילות ייעודיות לתקשור יהודי. הקבלה לא מייחסת לתקשור מטרה עצמאית אלא היא דרך, כמו כלי שעוזר לחבר את האדם למקורות רוחניים גבוהים. 

תקשור בעזרת המתקשר רונן דדוש

צרו עימי קשר ובהתאמה אישית אקיים עבורכם תקשור עם מדריכים רוחניים ומלאכים, לשם קבלת הכוונה רוחנית. המדריכים והמלאכים המלווים אותנו מן המימד הרוחני יש את כל התשובות.הכלים אשר אני מציע מבוססים על תקשור עם נשמות, תקשור עם ספרי קודש, תקשור עם קלפי קבלה, שחזור גלגולים קודמים, נומרולוגיה, פיענוח חלומות.

לאחר התקשור תקבלו תשובות בהירות לכיוון המתאים לכם. אתן לכם אישור לחזקות ולאיכויות החבויים בכם שלא קיבלו ביטוי. יהיו לכם תשובות של כן ולא. צרו עימי קשר ואשמח לסייע.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

השאירו פרטים ואחזור אליכם

Open chat
💬 אני כאן בשבילכם גם בוואטסאפ
היי זה רונן 👋
איך אפשר לעזור?