תטא הילניג

טיפול בתטא הילינג

תטא הילינג  היא שיטת טיפול אנרגטית רבת עוצמה אשר תפסה תאוצה בכל העולם. זוהי שיטת טיפול המסתמכת על עובדות מדעיות ומשלבת בין הגלוי לנסתר.

חיזוק והתחדשות של הגוף –
הטיפול בתטא הילינג מבוסס על המעבר של המוח לשדר בגלי תטא, גלים האופייניים למצב חלימה או טרום שינה, זאת בניגוד לגלי בטא בהם משדר המוח במצב של ערות. תדירותם של גלי תטא היא איטית יותר. המטופל או המתרגל בשיטת התטא הילינג מאט קודם כל את קצב גלי המוח ועובר לשידור בגלי תטא. כבר ההגעה לשידור בגלי תטא יוצרת תחושה נעימה. לא סתם התחושה היא נעימה. 

יש לכך הסבר ביולוגי. בזמן זה מופרשים הורמונים המביאים להתחזקות הגוף ולהתחדשות. ההשפעה החיובית של התהליך מבחינה ביולוגית היא רק ההתחלה.

להגיע אל הרקיע השביעי

מעבר להפרשת ההורמונים המרגיעים, גלי התטא מביאים את האדם אל מצב תודעתי אחר, מצב גבוה יותר הנקרא “הרקיע השביעי”. רבים רואים במצב זה אור לבן. זה המצב בו יכול אדם להתחבר אל הלא מודע ולמעשה לברוא את המציאות בה הוא חי. כולם מרגישים בלא מעט סיטואציות שהם פועלים על טייס אוטומטי, על פי דפוסים שלמעשה לא לגמרי ידוע מהו מקורם. חלק גדול מחיינו מונע דרך הלא מודע. הלא מודע מכתיב לנו חלק ניכר מהדרך בה אנו פועלים. המצב התודעתי בו נמצאים בטיפול תטא הילינג הוא ההזדמנות לשבור את אותם דפוסים וליצור להם חלופות. במהלך הטיפול מנקה המטפל בשיתוף פעולה מצד המטופל את אותם דפוסים מעכבים, זאת בהתאם לאבחון שנערך בתחילת הטיפול בו אובחנו אותם דפוסים מעכבים. הדבר דומה לניקוי דיסק המחשב בכדי לאפשר לקבצים חדשים להישמר.

איך נעשה טיפול תטא הילינג?

טיפול תטא הילינג יתחיל בשיחה בין המטפל למטופל. המטופל ישתף בנושאים המטרידים אותו ואותם ירצה לשנות כמו מצב הקריירה, זוגיות, רגשות, מצב בריאותי ועוד. התשאול אותו עורך המטפל נעשה גם באמצעות שיחה אך גם באמצעות דרכי אבחון אנרגטיות כמו תקשור או סריקה אנרגטית. רונן דדוש הוא מטפל הוליסטי ורוחני ומקבל גם מסרים עבור הלקוח. התקשור וקבלת המסרים מהווים חלק בלתי נפרד מארגז הכלים של רונן דדוש. הדבר מאפשר לו להגיע לשורש הבעיה בקלות רבה ולכן טכניקת הטיפול שלו מהירה, קלה ולא מאלצת את הלקוח “לחפור” בנבכי נפשו לשם כך. התשאול וההגעה לשורש הבעיה הוא משמעותי וישפיע על תוצאות הטיפול. לכן אבחון בדרכים שאינן באמצעות שיחה או מסתמכות על המודע של המטופל בלבד הוא חשוב. לאחר שהגיע המטופל למצב של גלי תטא, נשלפות האמונות המגבילות ומוחלפות באמונות אחרות. כך, אדם שחי שנים באמונה שהוא לא אהוב מחליף את האמונה הזו באמונה שהוא אדם אהוב על הסובבים אותו. המצב התודעתי הייחודי בו האדם מחובר ללא מודע שלו מאפשר את השתרשות האמונה החדשה שללא ספק תשפיע על חייו.

רונן דדוש, רואה נסתרות ומטפל בשיטת התטא הילינג, מצליח להכנס אל תוך נפשו של אדם, להבין מהם הדפוסים המניעים אותו ולהביא לשינויים מרחיקי לכת, וזאת תוך זמן קצר ובדרך נעימה שאינה יוצרת מועקה מיותרת כפי שקורה לא מעט בטיפול פסיכולוגי.

צור  קשר