תטא הילניג

טיפול בתטא הילינג - תטא הילינג מה זה אומר?

תטא הילינג היא שיטת טיפול אנרגטית רבת עוצמה אשר תפסה תאוצה בכל העולם. זוהי שיטת טיפול המסתמכת על עובדות מדעיות ומשלבת בין הגלוי לנסתר. הרעיון בתטא הילינג הוא שבעזרת טיפול נכון לאדם יש שליטה על גלי המוח שלו ובעזרתה הוא יכול לחזק את הנפש ואת הגוף. תטא הילינג הינה שיטת טיפול וריפוי שמאפשרת למטפל לעזור למטופל לשינוי עמוק וארוך טוווח בזמן קצר ובאפקטיביות גדולה. 

תטא הילינג- איך זה עובד?

שיטת טיפול תטא הילינג מאפשרת לנו להתחבר לגלי תטא שקיימים במוח שלנו (לכל אדם יש 5 גלים במוח) ודרך החיבור הזה ניתן לרפא את הגוף  פיזית, רגשית ונפשית. 

תטא הילינג עוזר לחיזוק והתחדשות של הגוף –הטיפול בתטא הילינג מבוסס על המעבר של המוח לשדר בגלי תטא, גלים האופייניים למצב חלימה או טרום שינה, זאת בניגוד לגלי בטא בהם משדר המוח במצב של ערות. תדירותם של גלי תטא היא איטית יותר. המטופל או המתרגל בשיטת התטא הילינג מאט קודם כל את קצב גלי המוח ועובר לשידור בגלי תטא. כבר ההגעה לשידור בגלי תטא יוצרת תחושה נעימה. לא סתם התחושה היא נעימה במיוחד במהלך טיפול בשיטת תטא הילינג אצל מטפל מקצועי.

להרגשה המיוחדת יש הסבר ביולוגי: בזמן הטיפול מופרשים הורמונים המביאים להתחזקות הגוף ולהתחדשות וההשפעה החיובית של התהליך מבחינה ביולוגית היא רק ההתחלה. 

שיטת תטא הילינג מאפשרת פתרון בעיות והתמודדות אחרת מתוך עוצמות פנימיות, ביטחון ואמונה עצמיים. שיטת טיפול זו אפקטיבית ובכל תחומי החיים, ביניהם בריאות, יחסים, כסף, אוכל ועוד, ולכן מאפשרת במהירות בריאת מציאות מיטבית עבור המטופל וסלילת דרך חדשה, קלה, מדויקת, יעילה ומיטבית עבור כל אחד ואחת בכל נושא, אתגר או בעיה.

טיפול בשיטת תטא הילינג

הטיפול עצמו מתבצע בצורה הבאה – המטפל והמטופל יושבים זה מול זה, ובאמצעות שיח ודברים נוספים  המטפל מוביל את המטופל לחדור לתת המודע שלו ולהתחבר לתדר התטא כדי לגלות את החסמים השונים ולפעול כדי לשנות אותם.  

בתהליך התטא הילינג משחררים מהשורש את האמונות החוסמות, ומטמיעים במקומן אמונות חדשות ומקדמות ובסוף הטיפול המטופל חי את חייו בהתאם לאמונות החדשות וכך הוא משנה את כל מהלך חייו מקצה לקצה.

במה עוזרת שיטת הטיפול תטא הילינג?

שיטת תטא הילינג מסייעץ במגוון רחב של תחומי החיים, פיזיים רגשיים ונפשיים. בנוסף שיטת הטיפול מסייעת ליצור ביטחון ואהבה עצמית פנימית חזקה, כמו שכולנו רוצים. שיטת הטיפול עוזרת בתחומים – בריאות, יחסי זוגיות, הגשמה עצמית, פרנסה ועוד.

בעזרת טיפול תטא הילינג מקצועי שמותאם בצורה מדויקת למטופל ניתן לרפא כל בעיה ולעזור למטופל ליצור דרך חיים חדשה ללא הקושי אותו חווה במהלך היום יום.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

להגיע אל הרקיע השביעי

מעבר להפרשת ההורמונים המרגיעים המופרשים בטיפול תטא הילינג, גלי התטא מביאים את האדם אל מצב תודעתי אחר, מצב גבוה יותר הנקרא “הרקיע השביעי”. רבים רואים במצב זה של הטיפול אור לבן. זה המצב בו יכול אדם להתחבר אל הלא מודע ולמעשה לברוא את המציאות בה הוא חי.

להבין איך אנחנו פועלים בעזרת תטא הילינג

כולם מרגישים בלא מעט סיטואציות שהם פועלים על טייס אוטומטי, על פי דפוסים שלמעשה לא לגמרי ידוע מהו מקורם. חלק גדול מחיינו מונע דרך הלא מודע. הלא מודע מכתיב לנו חלק ניכר מהדרך בה אנו פועלים. המצב התודעתי בו נמצאים בטיפול תטא הילינג הוא ההזדמנות לשבור את אותם דפוסים וליצור להם חלופות. זאת אומרת שאנחנו יכולים לקחת את החיים שלנו בידיים ולהפסיק לחיות לפי הדפוסים המעכבים שיש לנו בחיים!

במהלך הטיפול מנקה המטפל האנרגטי בשיתוף פעולה מצד המטופל את אותם דפוסים מעכבים, זאת בהתאם לאבחון שנערך בתחילת הטיפול בו אובחנו אותם דפוסים מעכבים. הדבר דומה לניקוי דיסק המחשב בכדי לאפשר לקבצים חדשים להישמר וכך מתנתקים מהרגלים ודפוסים ישנים ומתחילים דרך חדשה בחיים.

במה טיפול בתטא הילינג יכול לעזור לי?

טיפול בשיטת תטא הילינג יכול לעזור במגוון רחב של תחומים, כמו למשל:

  • למצוא את הדברים שמגבילים אותנו במהלך חיינו ומנהלים את ההתנהלות לשנו. הם אלו שגורמים לנו לא לממש את מלוא הפוטנציאל שלנו. בעזרת הטיפול ניתן לשנות את אמונות אלו ולהחליף אותן לאמונות חזקות שיסייעו לכם ליצור מציאות מאושרת ומוצלחת. 
  • לאפיין מחשבות הרסניות ולהמיר אותן למחשבות חיוביות.  
  • לרפא תחושות של דיכאון, חרדות ופחדים לאחר זיהוי שורש הבעיה. 
  • למצוא את החסמים שגורמים לכם לחולי גופני כזה או אחר שקשור לאמונות ודפוסים ולהשתחרר מהם כדי להתרפא. 
  • לעזור לצאת ממצבי תקיעות בכל תחומי החיים.
  • להתחבר לעצמכם ולהיות חזקים הרבה יותר באמצעות טיפול ממוקד. 

איך נעשה טיפול תטא הילינג?

טיפול תטא הילינג יתחיל בשיחה בין המטפל למטופל. המטופל ישתף בנושאים המטרידים אותו ואותם ירצה לשנות כמו מצב הקריירה, זוגיות, רגשות, מצב בריאותי ועוד. התשאול אותו עורך המטפל נעשה גם באמצעות שיחה אך גם באמצעות דרכי אבחון אנרגטיות כמו תקשור או סריקה אנרגטית.  

רונן דדוש הוא מטפל הוליסטי ורוחני ומקבל גם מסרים עבור הלקוח. התקשור וקבלת המסרים מהווים חלק בלתי נפרד מארגז הכלים של רונן דדוש. הדבר מאפשר לו להגיע לשורש הבעיה בקלות רבה ולכן טכניקת הטיפול שלו מהירה, קלה ולא מאלצת את הלקוח “לחפור” בנבכי נפשו לשם כך. התשאול וההגעה לשורש הבעיה הוא משמעותי וישפיע על תוצאות הטיפול. לכן אבחון בדרכים שאינן באמצעות שיחה או מסתמכות על המודע של המטופל בלבד הוא חשוב. לאחר שהגיע המטופל למצב של גלי תטא, נשלפות האמונות המגבילות ומוחלפות באמונות אחרות. כך, אדם שחי שנים באמונה שהוא לא אהוב מחליף את האמונה הזו באמונה שהוא אדם אהוב על הסובבים אותו. המצב התודעתי הייחודי בו האדם מחובר ללא מודע שלו מאפשר את השתרשות האמונה החדשה שללא ספק תשפיע על חייו.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

תטא הילינג מטפלים מומלצים

רונן דדוש, רואה נסתרות ומטפל בשיטת התטא הילינג, מצליח להכנס אל תוך נפשו של אדם, להבין מהם הדפוסים המניעים אותו ולהביא לשינויים מרחיקי לכת, וזאת תוך זמן קצר ובדרך נעימה שאינה יוצרת מועקה מיותרת כפי שקורה לא מעט בטיפול פסיכולוגי.

אם אתם מחפשים מטפלים מומלצים לתטא הילינג אנחנו מזמינים אתכם לצלצל לרונן דדוש לשיחת ייעוץ והכוונה, הוא אחד מהמטפלים המומלצים ביותר שמטפלים בשיטת תטא הילינד והוא ישמח לעזור גם לכם לשנות את חייכם 180 מעלות! 

ליצירת קשר עם רונן דדוש אתם מוזמנים לחייג או לשלוח וואטסאפ למספר – 052-5536432 או להשאיר לי פרטים ורונן יחזור אליכם בהקדם.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

Open chat
💬 אני כאן בשבילכם גם בוואטסאפ
היי זה רונן 👋
איך אפשר לעזור?