רפואה קבלית

הרפואה הקבלית אמנם מבוססת על עקרונות הרפואה ההוליסטית אבל יש לה אפיונים ייחודים. למשל, כאשר אדם סובל מבעיות כלשהן בקיבה, הן הרפואה הקבלית והן הרפואה ההוליסטית סבורות שמדובר בבעיות שאינן קשורות רק לעיכול המזון.
אמנם הקיבה אחראית על העיכול הפיזי, אבל גם על עיכול מטפורי של מצבים לא נעימים כמו בשורות קשות. למעשה, זה האופן שבו מאותת הגוף על בעיות שונות בהיבט הנפשי, רוחני ופיזי שאינן זוכות למענה הראוי ושאינן מטופלות כנדרש.

העקרונות הייחודיים של הרפואה הקבלית

בניגוד לפרקטיקות שונות בתחום הרפואה ההוליסטית הרפואה הקבלית מאמינה שכאב בא לייצר תיקון. לפי הקבלה הגלגול הנוכחי שלנו נועד לתקן את המעשים שעשינו בגלגולים קודמים, כך שיש לו דווקא משמעות חיובית כי הוא מהווה הזדמנות לשינוי.
למשל, אדם שחווה צרות חוזרות ונשנות בהווה כנראה הביע רצונות אנוכיים ואגואיסטיים באחד מגלגוליו הקודמים- מה שאומר שהוא מצד אחד נענש עליהם (ולו באיחור), אבל מצד שני גם מקבל את ההזדמנות לכפר עליהם ולבצע סוף-סוף את המטמורפוזה ההכרחית.
כאשר מבינים את המשוואה הזו, מקבלים את רעיון התיקון ויוצרים תקשורת עם האנרגיה הרוחנית הפנימית (אנרגיה שבניגוד לאנרגיות פיזיות לא נעלמת במהלך הגלגולים השונים)– אפשר לזהות מה מציק ומטריד את האדם, לשחרר חסימות רגשיות ונפשיות ובכך לאפשר את הריפוי.
עם זאת, האדם אינו היחיד האחראי לגורלו וכדי לאפשר רפואה שלמה ומהירה יש לזמן את מלאכי הארגמן – אושיות אור שעוזרות לרפא בעיות בתחום הרגשי, הנפשי והפיזי. זימון זה נעשה באמצעות צירופי שמות קודש ואמירת פסוקים רלוונטיים – מה שמצריך ידע ומומחיות.

איך עושים את זה?

כדי לעשות זאת בהצלחה יש לפנות למטפל שיש לו ניסיון עשיר ורב בשני התחומים:

  • יכולת לזהות במדויק את העכבות שיוצרות קשיים בחייו של האדם
  • יכולת לפתור את הבעיה באמצעות מגוון של שיטות ולהשתחרר סופית ממועקות וטרדות

אחד האנשים שעושים זאת טוב מכולם הוא אהרון רונן דדוש – פסיכותרפיסט הוליסטי ומטפל בפרחי באך, נומורולוגיה, כוסות רוח, הילינג, רייקי, אבנים חמות ושיטות נוספות ובכוחו לשחרר מחסימות רגשיות ונפשיות באמצעות טיפול בשורש הבעיה, מה שלא תהיה.
מגוון השיטות ההוליסטיות שבהן הוא עושה שימוש בצירוף הרפואה הקבלית עושות את העבודה (תרתי משמע): הן מאפשרות טיפול בהתאמה אישית המעמיד את האדם במרכז, כך שהדגש הוא על המטופל ולא על הבעיה.

טיפול שפותח צוהר לעתיד

באופן הזה האדם מבין שהוא חלק ממערכת אלוהית שלמה ומושלמת, כך שהוא יכול לא רק ליהנות ממרפא ומבריאות, אלא גם מקבל כלים אמיתיים, מעשיים וברי-יישום ומפתח בעצמו יכולות – מה שמסייע לו להתנהל בעולם תוך כדי שמירה על החיים.
אהרון רונן דדוש למשל, יוצר לכל מטופל מפה אישית שמנחה אותו לקראת הכיוונים הנכונים עבורו. המשמעות היא שאתם לא רק נפטרים אחת ולתמיד מהבעיה הרפואית שהציקה לכם, אלא גם מקבלים עזרה לקראת מימוש השליחות שלכם – האדם שאתם צריכים ויכולים להיות.
למעשה, טיפול זה מאפשר לכל אחד למצוא את הכיוון והמסלול המתאימים לו בהתאם לייעוד שלו– מה שמאפשר להתחיל מחדש את החיים בצורה החיובית ביותר והמתאימה ביותר לנשמה הספציפית הנוכחית.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

Open chat
💬 אני כאן בשבילכם גם בוואטסאפ
היי זה רונן 👋
איך אפשר לעזור?