אהרון רונן דדוש פסיכותרפיסט הוליסטי B.A

רונן דדוש – עוזר לכם להיות מי שאתם צריכים ויכולים להיות!

רונן דדוש הוא מטפל הוליסטי מוסמך ואדם אשר ניחן ביכולות טיפוליות ייחודיות, מולדות לפי הסיפורים, לראות מעבר ברמה הרוחנית. דדוש מציע טיפולים הולסיטיים השמים את האדם במרכז ומספקים לו כלים מעשיים לצד מסרים חשובים, טיפול שגם מטפל ב"כאן ובעכשיו" מבחינת כאבים ובעיות חיים וגם מסייע למטופלים להתחיל לצעוד בכיוון הנכון להם.

במובנים רבים, הטיפולים ההוליסטיים והמיוחדים של רונן דדוש מיישמים הלכה למעשה גישת חיים וטיפול שאותה סיכם יפה הוגה הדעות יוהאן גתה: כאשר מטפלים באדם לפי איך שהוא מצטייר ונראה, הוא יישאר אותו הדבר. אך כאשר מטפלים באדם כפי שהוא יכול להיות, הוא ייהפך ויצמח למה שהוא צריך ויכול להיות.

תקשור מעמיק ומדויק – הכוונה רוחנית גבוהה אך גם מעשית

רונן דדוש מטפל במגוון שיטות וטכניקות, רוחניות, רגשיות, מחשבתיות ופיזיות, אך היכולת המולדת והמיוחדת הבולטת מכולן היא התקשור והחיבור הרוחני העמוק שיש לו ואשר מסייע רבות לאנשים רבים.

לדדוש תכונות מולדות לראות מעבר לנראה לעין ולתוך נפשו של האדם, לרדת לשורש העניין ולספק טיפול מדויק ומותאם אישית, טיפול מעשי ומחובר לקרקע יחד עם מסרים רוחניים שעושים סדר ומספקים הכוונה גבוהה.

רונן דדוש מיישם את טכניקות ויכולות התקשור שלו באמצעות תקשור עם נשמות, תקשור ספרי קודש וגם תקשור והבנה עמוקה של המטופל דרך אמצעים אחרים כמו ציורים, צילומים שהמטופל מצלם ושיטות שונות. התקשור מאפשר לדדוש חיבור רוחני וגשר בין קרובי משפחה של המטופל שנפטרו ואשר מלווים אותו ברמה הרוחנית וכמו כן קבלת מסרים שמעבר לגבי הטיפול המתאים ביותר לאותו מטופל או מטופלת.

התקשור מספק לדדוש ולמטופליו ראייה מעמיקה לגבי המצב הפיזי והנפשי של האדם היושב מולו בקליניקה, כך ניתן לבצע התאמה מושלמת ומדויקת באמת של אופן הטיפול הנכון ומתן כלים ליציאה לדרך חדשה וחיובית יותר.

טיפולים שבאמת משנים מציאות!

רונן דדוש מציע באמת ובתמים טיפול הוליסטי ומקיף במיוחד, טכניקות טיפול "שגרתיות" יותר לצד טכניקות רוחניות ועמוקות אך אשר תמיד מחוברות למטופל עצמו ולפרקטיות מבחינת כלי הטיפול. אלו טיפולים שבאמת משנים מציאות, בין אם בהקשר של סיוע בבעיות פיזיות וכאבים ובין אם לגבי שאלות חיים וקשיים נפשיים-רגשיים למיניהם.

הטיפולים פונים לאנשים המחפשים ייעוץ רוחני ומשמעותי לחייהם, וכמו כן לאנשים עם בעיות זוגיות ומשפחה, למי שסובל מפחדים וחרדה, לאנשי עסקים הנמצאים לפני צמתים חשובים וגם לאלו המחפשים לשמוע קול רוחני מנשמה של אדם שהיה קרוב להם. כך שקהל המטופלים בהחלט מגוון ומספק הצצה לעולם המופלא והגבוה שדדוש מחובר אליו ומספק אליו גישה למטופליו.

במה אני מתמחה ?

לצד תקשור וייעוץ רוחני, רונן דדוש מספק טיפולים שונים כגון הילינג, הסרת כישופים ועין הרע, תטא הילינג, רייקי, טיפולי מגע מגוונים, פרחי באך, נומרולוגיה, פסיכותרפיה הולסיטית ועוד.

יצירת קשר :

אם אתם סובלים מאחת הבעיות שציינתי, או בעיה אחרת שמציקה לכם, ואתם מעוניינים לנסות שיחה הוליסטית ומעמיקה לריפוי – צרו קשר היום לפרטים נוספים וכדי לצאת למסע מרתק ומרגש, מסע אל עצמכם ואל מי שאתם יכולים וצריכים להיות!

המלצות מלקוחות

מה התקשור נותן לכם כמטופלים ?

למרות שבמובנים רבים חלק מהנושאים בהם רונן דדוש עוסק עם מטופליו הם בהחלט מופשטים, ננסה “להוריד אותם לקרקע” כדי שתבינו יותר במה מדובר ומה הטכניקות שלו יכולות לתת לכם כמטופלים. רונן דדוש מיישם כלים טיפוליים ורוחניים שונים, כגון:

 • תקשור – עולם ומלואו של קבלת מידע ומשוב לגבי האדם המטופל היושב או יושבת מולו.
 • נומרולוגיה.
 • טיפול אנרגטי מותאם אישית.
 • רייקי – דדוש הינו מאסטר רייקי מוסמך ומנוסה.
 • הסרת עין הרע וטיפול בכישופים וגורמי הפרעה לחיי המטופל.

בתור מתקשר ומורה דרך רוחני, רונן דדוש אכן רואה דברים נסתרים, בכך הוא מציע טיפול אישי ומעמיק לנושאים ובעיות ששיטות הטיפול הקונבנציונליות לא תמיד יודעות לתת להם מענה מספק והוליסטי מספיק. כך למשל דדוש מטפל בנושאים כגון תקיעות בזוגיות, ענייני אהבה, בעיות בעבודה ובהגשמה עצמית, משברים משפחתיים, עין הרע, כישופים, תקיעות כללית בחיים, מחסומים רגשיים כאבים פיזיים, לחץ וכן הלאה.

יד של קסם – ריפוי במגע

אם הרגשתם חלשים לאחרונה לא במיטבכם כאילו משהו קורה לכם בגוף או בנפש  ואתם לא יודעים להסביר מהו - הגעתם למקום הנכון.

אתם צריכים התחלה חדשה

שמי אהרון רונן דדוש ואני פסיכותרפיסט הוליסטי המילה "הוליסטי" מגיעה מהמילה היוונית "שלם" וזו מטרתה של הרפואה  לטפל באדם כיחידה שלמה וכוללת, לא להרגיע סימפטום אחד   אלא להפוך אדם לגרסה הטובה ביותר של עצמו  במשך שנים רבות למדתי את הנושא  ואני מאמין שלרפואה ההוליסטית יש את כל הפתרונות הנדרשים כדי להביא להחלמה ולאיזון של גוף ונפש יחדיו.

תפריט טיפולים

מחפשים תחושת אושר ומשמעות בחיים? הגוף שלכם זועק לשינוי? הכל מרגיש לכם תקוע או אפילו שהחיים בורחים לכם? רונן דדוש, מומחה לתקשור, נומרולוגיה וטיפול רוחני-אנרגטי מספק גישה הוליסטית במלוא מובן המילה.

Channeling-with-deads

תטא הילניג

תטא הילינג היא שיטת ריפוי שפותחה על ידי וייאנה סטיבל, והיא נחשבת לשיטה מהירה, יעילה ועוצמתית המתבססת על אהבה ומתחברת לרמה שהיא מעבר לזמן ולמרחב. השיטה מסייעת לאדם לשנות במהירות ובבטחה את הדרך בה הוא חושב ומרגיש.
A lot of numbers on a beautiful art background.

נומרולוגיה

נומרולוגיה – היא שיטה פשוטה לאבחון  האישיות , באמצעותה ניתן להסביר שפע פרטים ומאורעות באמצעות עקרונות ברורים. אנו רואים כי היקום נשלט ע”י חוקים, כאשר החוקיות מבוטאת באמצעות מספרים, המשמשים לסימון וסימול יחסיים כמותיים.
hand-2634753_1920

הילינג

טיפול בהילינג הנו תהליך המשלב חיבור למודעות והתבוננות פנימית באמצעות כלים של פסיכותרפיה טרנספרסונלית המבוססת על ראיית האדם כמכלול של גוף נפש ורוח. מעוניינים לדעת מה הם הכלים והטכניקות בטיפול ההילינג בקישור הבא .
energy

הסרת כישוף

הסרת כישוף היא מלאכה מורכבת, ולא פשוטה, שרק אדם מיומן, ישר, ובעל ידע יכול לבצע אותם כהלכה מִבְּחִינַת הַקַּבָּלָה מַעֲשֶׂה הַכִּישּׁוּף אָסוּר בְּתַכְלִית הָאִיסּוּר ,ידוע כי בכל אדם שוכנת נשמת הבורא . כַּאֲשֶׁר מְבַצֵּעַ אִישׁ הַכְּשָׁפִים כִּישּׁוּף עַל אָדָם הוּא פּוֹגֵעַ לַמַּעֲשֶׂה בָּאֱלֹוהוּת וּבְעַצְמוֹ, הֵסַרְתָּ כִּישּׁוּף דּוֹרֶשֶׁת עֲבוֹדָה בְּתֵאוּם אִם כֹּוחוֹת הַטֶּבַע וְעוֹלָם הָרוּחַ, וְלֹא כְּנֶגְדּוֹ.
articles_images_500X500_mysticism_mystic_world_32_197907715

הסרת עין הרע

טקס הסרת עין הרע באמצעות עופרת מתבצע כך: ממיסים עופרת, לפחות גוש בגודל אגוז גדול. קל לעשות זאת כאשר מניחים את העופרת בתוך כלי ברזל מתאים מעל אש ביתית. אזהרה: כידוע עופרת היא רעילה ולכן אל תשתמשו בכלים שישמשו אתכם לצורך אכילה.
shutterstock_188180642

מאסטר רייקי

במסלול רייקי מאסטר עוברים טרנספורמציה- התמרה.  חשוב  להבין שאני זה לא רייקי, אני כלי שמעביר את האנרגיות האלה. כניעה היא המקום הגבוה ביותר בתוכנו, ההבנה של כוח הבריאה העצום. לעבוד עם הרייקי זו התכוונות תמידית לעבודה פנימית,
זוהי דרך חיים.
חלומות-נבואיים

פענוח חלומות

החלומות, שאנו חווים בזמן השינה, מעסיקים אותנו עוד מימיה הראשונים של האנושות. בתנ”ך מופיעים סיפורים רבים הקשורים בחלומות ובפתרון חלומות. הגמרא הקדישה מספר פרקים לנושא וגם תורת הפסיכולוגיה הקדישה לא מעט תשומת לב לחלומות שלנו.
2

טיפול בפרחי באך

שיטת הריפוי פותחה על ידי הרופא וההומאופט ד”ר באך מאנגליה בשנות ה-30 ותוך זמן קצר כבר תפסה מקום נכבד בין שיטות הריפוי האלטרנטיביות. שיטת נלמדת כיום ברחבי העולם.
Channeling

תקשור

בשיטה הידידותית בתקשור, המתקשר נכנס למדיטציה, יוצר קשר עם ישויות או מלאכים ומעביר מהם את המסרים והאנרגיה. לקרוא את העתיד? זה לא יקרה, אבל בהחלט תוכלו לקבל תמונת מצב בהירה ועמוקה יותר על חייכם.

תנו לרונן דדוש לעשות עבורכם את עבודת הטיהור!!

שעות הפעילות :

ראשון
שני
שלישי
רביעי
חמישי
שישי
שבת
9:00 – 20:00
9:00 – 20:00
9:00 – 20:00
9:00 – 20:00
9:00 – 20:00
9:00 – 13:00
סגור

יצירת קשר :

הוראות הגעה :

רונן דדוש רואה

נסתרות

אהרון רונן דדוש -רואה נסתרות: אתם צריכים התחלה חדשה

מחפשים תחושת אושר ומשמעות בחיים? הגוף שלכם זועק לשינוי? הכל מרגיש לכם תקוע או אפילו שהחיים בורחים לכם? רונן דדוש, מומחה לתקשור, נומרולוגיה וטיפול רוחני-אנרגטי מספק גישה הוליסטית במלוא מובן המילה

מי אני ?

שמי אהרון רונן דדוש, בעל תואר B.A בפסיכותרפיה ומטפל הוליסטי מוסמך. בקליניקה שלי אני עובד עם שפע של כלים שצברתי באמתחתי במהלך שנים של לימודים והתנסות. אני מאמין ברפואה שלמה וכוללת, המתייחס לאדם כאל יחידה אחת שלמה ומנסה לטפל בו בעזרת שלל כלים כדי להפחית כאבים ולחצים, ולהעלות את האנרגיה ואת השמחה שלו.

רונן דדוש, מומחה לתקשור, נומרולוגיה וטיפול רוחני-אנרגטי מספק גישה הוליסטית במלוא מובן המילה ומציע לאנשים לקבל התחלה חדשה וחיובית לחייהם, התחלה בכיוון ובמסלול הנכונים. הוא עושה זאת באמצעות כלים שונים ומגוונים אשר לא תמיד מובנים מספיק לאנשים ולא תמיד מקבלים את היחס הראוי להם מבחינת יכולות ותוצאות.

מה אני עושה ?

אני מטפל בסוגים שונים של כלים כמו עיסוי רפואי, הילינג, רייקי, אבנים חמות, פרחי באך, כוסות רוח ועוד. בנוסף אני מעביר סדנאות מיוחדות להורים המלמדות הצבת גבולות, כלי משחק נכונים עם הילדים, טכניקות להעלאת בטחון עצמי ועוד. כמו כן, אני גם מציע שירות אישי בו אני מגיע אליכם הביתה לטיפול מגע אישי ומרגיע.

במה אני מתמחה ?

אני מתמחה בהפחתת לחצים ופחדים, הרגעת כעסים, התמודדות עם O.C.D, בעיות זוגיות, בעיות פוריות, בעיות קשב וריכוז, טיפול בטראומות, כאבי שרירים, פענוח חלומות פסיכולוגי ואף יוצר מפה אישית לאדם כדי להנחות אותו לכיוונים הנכונים לו. אני מאמין בטיפול יסודי ומעמיק אחריו יוצא המטופל רגוע, נינוח ונטול כאבים .

יצירת קשר :

אם אתם סובלים מאחת הבעיות שציינתי, או בעיה אחרת שמציקה לכם, ואתם מעוניינים לנסות שיחה הוליסטית ומעמיקה לריפוי – צרו איתי קשר עוד היום ותתחילו להרגיש טוב יותר מהפגישה הראשונה!

המלצות מלקוחות

מה התקשור נותן לכם כמטופלים ?

למרות שבמובנים רבים חלק מהנושאים בהם רונן דדוש עוסק עם מטופליו הם בהחלט מופשטים, ננסה “להוריד אותם לקרקע” כדי שתבינו יותר במה מדובר ומה הטכניקות שלו יכולות לתת לכם כמטופלים. רונן דדוש מיישם כלים טיפוליים ורוחניים שונים, כגון :

 • תקשור – עולם ומלואו של קבלת מידע ומשוב לגבי האדם המטופל היושב או יושבת מולו.
 • נומרולוגיה .
 • טיפול אנרגטי מותאם אישית .
 • רייקי – דדוש הינו מאסטר רייקי מוסמך ומנוסה.
 • הסרת עין הרע וטיפול בכישופים וגורמי הפרעה לחיי המטופל .
 • בתור מתקשר ומורה דרך רוחני, רונן דדוש אכן רואה דברים נסתרים, בכך הוא מציע טיפול אישי ומעמיק לנושאים ובעיות ששיטות הטיפול הקונבנציונליות לא תמיד יודעות לתת להם מענה מספק והוליסטי מספיק. כך למשל דדוש מטפל בנושאים כגון תקיעות בזוגיות, ענייני אהבה, בעיות בעבודה ובהגשמה עצמית, משברים משפחתיים, עין הרע, כישופים, תקיעות כללית בחיים, מחסומים רגשיים כאבים פיזיים, לחץ וכן הלאה .

יד של קסם – ריפוי במגע

אם הרגשתם חלשים לאחרונה לא במיטבכם כאילו משהו קורה לכם בגוף או בנפש  ואתם לא יודעים להסביר מהו - הגעתם למקום הנכון.

אתם צריכים התחלה חדשה

שמי אהרון רונן דדוש ואני פסיכותרפיסט הוליסטי .המילה "הוליסטי" מגיעה מהמילה היוונית "שלם" וזו מטרתה של הרפואה  לטפל באדם כיחידה שלמה וכוללת, לא להרגיע סימפטום אחד, אלא להפוך אדם לגרסה הטובה ביותר של עצמו.

תפריט טיפולים

מחפשים תחושת אושר ומשמעות בחיים? הגוף שלכם זועק לשינוי? הכל מרגיש לכם תקוע או אפילו שהחיים בורחים לכם? רונן דדוש, מומחה לתקשור, נומרולוגיה וטיפול רוחני-אנרגטי מספק גישה הוליסטית במלוא מובן המילה.

תטא הילינג היא שיטת ריפוי שפותחה על ידי וייאנה סטיבל, והיא נחשבת לשיטה מהירה, יעילה ועוצמתית המתבססת על אהבה ומתחברת לרמה שהיא מעבר לזמן ולמרחב. השיטה מסייעת לאדם לשנות במהירות ובבטחה את הדרך בה הוא חושב ומרגיש.
שיטת הריפוי פותחה על ידי הרופא וההומאופט ד”ר באך מאנגליה בשנות ה-30 ותוך זמן קצר כבר תפסה מקום נכבד בין שיטות הריפוי האלטרנטיביות. שיטת נלמדת כיום ברחבי העולם.
נומרולוגיה – היא שיטה פשוטה לאבחון  האישיות , באמצעותה ניתן להסביר שפע פרטים ומאורעות באמצעות עקרונות ברורים. אנו רואים כי היקום נשלט ע”י חוקים, כאשר החוקיות מבוטאת באמצעות מספרים, המשמשים לסימון וסימול יחסיים כמותיים.
במסלול רייקי מאסטר עוברים טרנספורמציה- התמרה.  חשוב  להבין שאני זה לא רייקי, אני כלי שמעביר את האנרגיות האלה. כניעה היא המקום הגבוה ביותר בתוכנו, ההבנה של כוח הבריאה העצום. לעבוד עם הרייקי זו התכוונות תמידית לעבודה פנימית,
הסרת כישוף היא מלאכה מורכבת, ולא פשוטה, שרק אדם מיומן, ישר, ובעל ידע יכול לבצע אותם כהלכה מִבְּחִינַת הַקַּבָּלָה מַעֲשֶׂה הַכִּישּׁוּף אָסוּר בְּתַכְלִית הָאִיסּוּר ,ידוע כי בכל אדם שוכנת נשמת הבורא . כַּאֲשֶׁר מְבַצֵּעַ אִישׁ הַכְּשָׁפִים כִּישּׁוּף עַל אָדָם הוּא פּוֹגֵעַ לַמַּעֲשֶׂה בָּאֱלֹוהוּת וּבְעַצְמוֹ, הֵסַרְתָּ כִּישּׁוּף דּוֹרֶשֶׁת עֲבוֹדָה בְּתֵאוּם אִם כֹּוחוֹת הַטֶּבַע וְעוֹלָם הָרוּחַ, וְלֹא כְּנֶגְדּוֹ.
 
טיפול בהילינג הנו תהליך המשלב חיבור למודעות והתבוננות פנימית באמצעות כלים של פסיכותרפיה טרנספרסונלית המבוססת על ראיית האדם כמכלול של גוף נפש ורוח. מעוניינים לדעת מה הם הכלים והטכניקות בטיפול ההילינג בקישור הבא .
החלומות, שאנו חווים בזמן השינה, מעסיקים אותנו עוד מימיה הראשונים של האנושות. בתנ”ך מופיעים סיפורים רבים הקשורים בחלומות ובפתרון חלומות. הגמרא הקדישה מספר פרקים לנושא וגם תורת הפסיכולוגיה הקדישה לא מעט תשומת לב לחלומות שלנו.
בשיטה הידידותית בתקשור, המתקשר נכנס למדיטציה, יוצר קשר עם ישויות או מלאכים ומעביר מהם את המסרים והאנרגיה. לקרוא את העתיד? זה לא יקרה, אבל בהחלט תוכלו לקבל תמונת מצב בהירה ועמוקה יותר על חייכם.
טקס הסרת עין הרע באמצעות עופרת מתבצע כך: ממיסים עופרת, לפחות גוש בגודל אגוז גדול. קל לעשות זאת כאשר מניחים את העופרת בתוך כלי ברזל מתאים מעל אש ביתית. אזהרה: כידוע עופרת היא רעילה ולכן אל תשתמשו בכלים שישמשו אתכם לצורך אכילה.

תנו לרונן דדוש לעשות עבורכם את עבודת הטיהור!!

צור  קשר