רונן דדוש: מסדר את המפה הנומרולוגית האישית שלכם

רונן דדוש: מסדר את המפה הנומרולוגית האישית שלכם

השנתיים האחרונות בהן אנו מתמודדים עם מגפה עולמית, העצימו עבור רבים את תחושת הבדידות והעמיקו משברים שהיו קיימים עוד קודם לכן

השאירו פרטים ואחזור אליכם

בחיפוש האינסופי אחר חיים מאושרים הכוללים זוגיות מוצלחת, סיפוק בעבודה ומשמעות אחרת למי ומה שאתם, אפשר להגיע לסוגי יועצים שונים, אולם אין זה משנה במי מדובר, פסיכולוג, מאמן אישי וכד’, כל אחת ואחד מאיתנו סוחבים מפה נומרולוגית אישית, ובמפה הזו טמון המפתח לשינוי שכולם יכולים לעשות בדרך אל האושר.

אחד מאנשי המקצוע הידועים והמוערכים בארץ בכל הנוגע לתחום הנומרולוגיה הוא רונן דדוש, ועל מנת לשמוע יותר על פועלו, מפיק מטעם המערכת שוחח עימו, אלו התובנות שהביא בחזרה אל שולחן המערכת.

רונן דדוש: גישה הוליסטית ייחודית

רונן דדוש, בן 49, הוא דמות יוצאת דופן בנוף המקומי.

דדוש הוא מומחה לתקשור, מטפל רוחני-אנרגטי ומתמחה בתחום הנומרולוגיה, ולכן יש ביכולתו לעזור לנשים וגברים שמרגישים תחושת עייפות ומחנק במבוך של החיים, כאשר כל הזמן מגיעים אל אין מוצא, ומתקשים לבצע קפיצת מדרגה בתחומים השונים, כמו זוגיות, לימודים, בריאות, עבודה וכד’.

באמצעות ארגז הכלים שגיבש לעצמו דדוש לאורך 15 שנות עבודה, יש באפשרותו להדריך את מי שמבקשים יד מכוונת, להגיע אל מקומות אחרים, טובים ומרגשים יותר, והתוצאות שלו כפי שמעידים לקוחות רבים, מובילים למהפכה של ממש.

רונן דדוש: נומרולוגיה וזוגיות

הנומרולוגיה ידועה כתורת המספרים ושיש ביכולתה לספר את סיפורו של כל אחד, כאשר לכולנו מספר תדר אנרגטי אחר וזה מורכב  מתאריך הלידה והשם הפרטי.

על פי תורת הנומרולוגיה, תאריך הלידה הוא היעוד המרכזי שהנשמה שלנו בחרה לעשות בגלגול זה של החיים, בעוד השם מסמל את הכלים השונים שעומדים לרשותנו בכל צעד ושעל שאנו מבצעים.

 

למדתי כי עיקר הגברים והנשים המגיעים אל רונן דדוש בבקשה לעזרה, הם מי שמרגישים תקועים בענייני הזוגיות, מדובר ברווקות ורווקים המחפשים את החצי השני שלהם, וגם מי שכבר נמצאים בתוך מערכת של חברות או חיי נישואין, ומרגישים תחושה של מחנק ומבקשים לדעת, האם זו הזוגיות הנכונה להם, ויש גם מי שמתקשים להתגבר על פרידה ומבקשים לדעת מדוע זו קרתה.

“בכל הנוגע לזוגות שנמצאים בתוך מערכת יחסים של חברות, ורוצים לדעת האם כדאי להם להמשיך ביחד אל השלב הבא, אני נוהג לחלק לשלושה סוגים:

זוגיות שנולדה לצורך הולדה.

זוגיות מתקנת, כאשר לשני בני הזוג יש מה לתקן והם יכולים לעשות זאת ביחד.

זוגיות מושלמת, כי זו כוללת בתוכה קודם כל את האהבה הנצחית בין בני הזוג, לא מתוך מטרה או אינטרס משותף, כמו להביא ילדים, אלא שהכל צומח מתוך אהבה אמיתית, כיוון שחיבור של שני גורלות של בני זוג יוצר גורל שלישי משותף.

מה שבעצם אני מציע דרך הנומרלוגיה הוא לשרטט קווים לדמות שלכם כבני זוג, ואז ניתן לדעת למשל אם בן או בת הזוג הנוכחיים שלכם מתאימים, בהתאם לשם ולתאריך הלידה שלהם”, רונן דדוש סיפר.

רונן דדוש: כך תעדנו את המפה הנומרולוגית הבעייתית שלכם

הבנתי מרונן, כי במידה ולא נמצאה התאמה מושלמת, או שעולים יותר מדי בעיות על פי החיבור הנורמולוגי, יש באפשרותו להמליץ לבצע מספר תיקונים על מנת לחבר בין בני הזוג בצורה טובה יותר.

ניתן לעשות זאת על ידי שינוי של שם, הוספה או חיסור של אות קיימת וישנן דרכים נוספות.

“בנומרולוגיה השם יכול לעכב את הדברים, וישנה גם קארמה מסוימת על מספרים כאלו ואחרים.

למשל, קארמה שהמספר שלה 16/7 זו הקארמה הכי קשה לזוגיות וצריך למצוא שם שיתאים למפה, ומכאן אנו יודעים כי צריך להחליף את השם הפרטי, להוסיף עוד אות לשם המשפחה, כדי שהמפה של אותו איש או אישה, ימשכו זוגיות.

אני יודע שלחלק קשה להתרגל לרעיון, אבל צריכים להבין, המטרה היא לעדן מפה בעיתית, ולטעמי מדובר בצעד קטן בדרך לצעד גדול שעושה את ההבדל בחיים”. רונן פירט וחידד את הנקודה.

רונן דדוש: מתקשר ומורה דרך רוחני

כאמור רונן לא מתמחה רק בעולם הנומרולוגיה, אלא גם משמש כמתקשר ומורה דרך רוחני, ויש ביכולתו לזהות דברים נסתרים.

כאשר מגיעים אליו מטופלים על מנת לתקן דברים בחייהם האישיים, אם בנושא זוגיות, בריאות, פרנסה וקשרים בכלל, הוא יודע כיצד לטפל בעין הרע, כישופים ושאר מחסומים בחיים.

“אני מתעסק בנושא של קלפי תהילים, ויש שם 150 פסוקים שמתארים את הסיטואציות השונות שלנו בחיים, וזה כלי נוסף שלקחתי אל ארגז הכלים הגדול המשמש אותי אל מול המטופלים שלי, כאשר יודע להתאים לכל אחד פתרון נקודתי לבעיה שבגינה הוא מגיע אליי”, רונן דדוש סיכם עבורי את הדברים.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

השאירו פרטים ואחזור אליכם

Open chat
💬 אני כאן בשבילכם גם בוואטסאפ
היי זה רונן 👋
איך אפשר לעזור?