פרחי באך

פרחי באך לטיפול גוף נפש

הרפואה המשלימה מציעה טיפולים המביאים עמם מענה לגוף ולנפש, תורת הרפואה המשלימה מאמינה כי האדם הוא מכלול שלם, כל התמודדות עם מחלה או פציעה דורשת מתן מענה לצרכים הפיזיים והנפשיים של האדם. רק תוך מענה מלא ניתן יהיה להגיע לריפוי מלא וגם לחזק את העמידות הגופנית והמנטלית בפני קשיים ותחלואות.

טיפול בפרחי באך מתבצע תוך שימוש בתמציות טבעיות המעניקות מענה לקשיים נפשיים ופיזיים, ד”ר אדוארד באך, אבי השיטה, מנה 38 סוגים של דפוסי אישיות כאשר לכל דפוס אישיות ישנו פרח מתאים. כך למשל, ישנו פרח מתאים לדפוס אישיות דיכאוני, פחדן, אדיש, שתלטן, קורבן וכן הלאה. הטיפול בפרחי באך מאפשר לאדם לזהות את דפוס האישיות הבעייתי שלו, להתמודד וגם לשנות תוך חיזוק תכונות אחרות. תמציות פרחי באך ניתנות בהתאמה אישית לכל מטופל מתוך מטרה לשפר את כושר ההתמודדות עם קשיי החיים המודרניים. נציין כי פרחי באך מומלצים גם לשימוש במקרים של הפרעות קשב וריכוז ובמקרים של חרדה.

כיצד מתבצע הטיפול?

ההשפעה של התמציות הדרגתית ומדהימה, התמצית עובדת בעדינות תוך התקדמות הדרגתית והארה. הטיפול ניתן ללא כימיקלים, התמציות כולן טבעיות. עם פרחי באך הטיפול מתרכז באדם עצמו ולא בתסמיני המחלה. המלצה מדויקת בדבר המינון הדרוש והשימוש בתמציות יש לקבל מהמטפל.

מה מציע טיפול בפרחי באך?

  • אפשרות להתמודדות טובה יותר עם משברים נפשיים ובריאותיים.
  • שיפור בתחושת הסיפוק העצמית תוך שיפור התפקוד של האדם במערכות יחסים, במקום העבודה ובהתמודדות עם תכונות שליליות ומצבים אשר הוגדרו בעבר בלתי אפשריים.
  • טיפול אלטרנטיבי במקרים של דיכאון.
  •  החזרת האיזון לגוף ולנפש.

בעזרת פרחי באך אפשר לשפר את תפקוד הגוף והנפש ללא כל מאמץ וללא חשיפה לכימיקלים, סוד הצלחת הטיפול טמון בבחירה נכונה של תמציות באך המתאימות לכם. האבחון מתבצע על ידי מטפלים מוסמכים במהלך שיחה בה מספר המטופל על הקשיים עמם הוא מתמודד ואודות התכונות המאפיינות אותו וחיי היומיום שלו. חשוב להדגיש כי התמציות אינן תרופות, הן משמשות כטיפול משלים ליצירת הרמונית בין הגוף, הנפש והנשמה .

השאירו פרטים ואחזור אליכם

Open chat
💬 אני כאן בשבילכם גם בוואטסאפ
היי זה רונן 👋
איך אפשר לעזור?