נומרולוגיה

האם ניתן לשנות את הגורל?

אם תהיתם מה משפיע על הגורל וכיצד ניתן לשנותו, היכן מתחילה שליטתכם בחייכם וכיצד ניתן להוביל מהלכים משמעותיים בתחומי הזוגיות, הקריירה, המצב הפיננסי, ביטחונכם העצמי ושאר תחומי החיים החשובים לכם?

אני מטפל הוליסטי, נומרולוג הקורא תדרים אנרגטיים ומתקשר עם עולם הנסתר, בעל כישרון מולד וניסיון רב. ביכולתי להעניק לכם ארגז כלים מעשיים-רוחניים באמצעות הנומרולוגיה.

אם אתם מתלבטים איזה שם לבחור לתינוק? מתלבטים אם לשנות את שמכם כדי להפוך גורלות? תורת הנומרולוגיה היא התורה של חיי האדם, המראה האמיתית למצב הנפשי, הכלכלי, הרוחני, הבריאותי של כל אחד. בכוחה של הנומרולוגיה לבדוק את מגבלות הנפש, את מצב הזוגיות בחייכם, היכן אתם תקועים, מהי הקארמה המובילה אתכם בדרככם ומה עליכם לעשות כדי לזכות בשינויים מיידים.

אשמח לסייע, דרך מפה נומרולוגית אוביל אתכם לתובנות רבות שיאפשרו לכם לצעוד בדרך הנכונה לכם כדי לשפר פלאים את כל הדרוש. לא הכל נקבע מראש, לכל אדם האפשרות לשנות את גורלו. אפשרו לעצמכם עתיד טוב יותר.

מפה נומרולוגית מדויקת בפגישה אישית תוביל אתכם לקארמה הנכונה לכם ולתדר האנרגטי הרצוי לכם.

כשרוצים להסיר את המגבלות ולזכות בעתיד יותר טוב

הכְוונה מקצועית באמצעות תורת הנומרולוגיה, תורת המספרים, תאפשר לכל אחד ואחת, להתקדם בחיים, לקלף את המגבלות, לפענח דפוסי התנהגות לא רצויים, לנתח תכונות אופי כדי להבין טוב יותר את עצמכם ואת האחרים.

הנומרולוגיה מתחלקת לשני תחומים: נומרולוגיה קבלית על פי היהדות ונומרולוגיה מערבית. כך יש חשיבות לתאריך העברי בנומרולוגיה הקבלית ולתאריך הלועזי בנומרולוגיה המערבית. צירוף של שם האדם, שם אימו ותאריך לידתו יפרסו בפניכם מפה נומרולוגית מדויקת שתשמש כלי מעשי אנרגטי לשיפור איכות החיים ולשחרור ממצבים התוקעים אתכם אנרגטית ומגבילים. במפה נומרולוגית בוחנים את מספרי הגורל ואת ארבעת מחזורי החיים של האדם. צרו עימי קשר ואכוון אתכם אל עבר הצלחות אדירות.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

Open chat
💬 אני כאן בשבילכם גם בוואטסאפ
היי זה רונן 👋
איך אפשר לעזור?