מי אני

שלום, שמי רונן דדוש ובקליניקות שלי אני מציע שירות הוליסטי, טיפול השם אתכם במרכז, רואה אתכם ומטפל בשורש הבעיה עם כלים אמיתיים ומעשיים. במסגרת טכניקות הטיפול הרבות והמגוונות אותן אני מיישם בטיפול, בהתאמה אישית מלאה כמובן, הדגש הוא על המטופל עצמו, בגישה הוליסטית המשרתת את האדם כולו כחלק ממערכת שלמה ומורכבת להפליא.

סובלים מפחדים וחרדות? מחפשים משמעות לחיים ותשובות לשאלות מהותיות? סובלים מבעיות גופניות ורגשיות שונות המכבידות על חייכם היומיומיים? מרגישים תקועים ושאתם חייבים שינוי? אני מביא לכל טיפול את כל כולי, על שלל טכניקות טיפוליות שלמדתי לאורך השנים ועם יכולות רוחניות וטיפוליות החורגות מהנורמה ומציעות באמת “משהו” אחר, הוליסטי ועם תוצאות!

מי אני?

אהרון רונן דדוש, מטפל הוליסטי מוסמך ובעל תואר B.A בפסיכותרפיה הוליסטית, מטפל רגשי, פיזי ורוחני, מתקשר ורואה נסתרות נפש וגוף האדם. בקליניקה אני מציע טיפולים מקיפים ומותאמים אישית לצורך טיפול מהשורש במכלול בעיות, רוחניות, רגשיות ופיזיות. הגישה הטיפולית ההוליסטית שלי רואה אתכם באמת ובאופן מעמיק, חודר. יש לי היכולת לראות דברים ולקבל מסרים חזקים ומדויקים, מה שמאפשר לי לטפל בשורש הבעיה ולא ללכת לסחור סחור.

במידה רבה הטיפולים ההוליסטיים שלי כוללים גישה הגורסת כי בין גירוי וסיבה לבין התגובה שלנו (תגובה פיזית, רגשית, מחשבתית) קיים מרווח, כאשר במרווח הזה קיימת היכולת שלנו לבחור כיצד נגיב ובתגובה הזו שלנו נמצא הכוח שלנו לצמוח ולקבל את החופש והאושר לו אנו מייחלים.

לאורך שנות עבודתי כמטפל ולימודיי המקיפים בתחום, צברתי הכשרות מעשיות ורוחניות רבות, לצד יכולות מולדות שאני חש כי הן באמת מיוחדות וחריגות מבחינת תקשור ויכולת לראות את הדברים כהווייתם. אלו כמה מטכניקות הטיפול אותן אני מציע ומיישם:

  • תקשור וראיית נסתרות בנפש וגוף האדם – בצורה מעשית ומקיפה ולא בצורת סיסמאות!
  • פסיכותרפיה הוליסטית.
  • ייעוץ רוחני ורגשי.
  • מגוון טיפולי מגע – עיסויים, אבנים חמות, כוסות רוח ועוד.
  • נומרולוגיה.
  • מאסטר רייקי מוסמך ומנוסה.
  • פרחי באך.
  • תטא הילינג.

הטיפולים ההוליסטיים בגישה הייחודית שלי מספקים מענה נרחב ומעשי לטווח רחב של בעיות וקשיים, בגוף ובנפש. למשל טיפול בפחדים וחרדות, סיוע לילדים עם בעיות קשב וריכוז, סיוע למציאת זוגיות, מתן תשובות לשאלות חשובות, תקשור עם נשמות, התמודדות עם OCD, טיפול והקלה של טראומות גופניות ורגשיות, טיפול בכאבים, פענוח חלומות וכן הלאה – טיפול שרואה אתכם, את כל כולכם ובצורה חיובית, מכילה ומעניקה. טיפולים בהתאמה אישית, עם המון ידע מקצועי ויכולות טיפוליות מיוחדות לצד ניסיון עשיר והצלחות מוכחות לאורך שנים.

צור  קשר