טיהור הבית

מי צריך לטהר את הבית? איך להשתחרר מאנרגיה שלילית בביתכם?

מרגישים לחצים בבית? חרדים לגורלכם? מרגישים תקועים ?מפוחדים? מסוכסכים עם הילדים או עם בני הזוג? חשים אי-נוחות בים של אי ודאות? מחפשים כל דרך אפשרית לצאת מהבית כדי לא להרגיש מחנק בגרון? אם עניתם “כן” על אחת השאלות, חשוב מאוד לטהר את הבית מן היסוד.

כך תמנעו מן הצרות להגיע בשרשרת כי טיבה של כל אנרגיה רעה היא להרוס, לדכדך, להוריד את האדם למצולות קודרות ועמוקות, לגרום לסכסוכים, להפריד בין אנשים, לגרום לקשיים ולתלאות רבות בדרך.

לטהר את הבית – לטהר את הנשמה – לטהר את עצמכם

טיהור הבית מאנרגיות שליליות כמו כעס, חרדה, עצבים, פחדים ועוד מיני גורמים ורגשות נעשה על פי הקבלה המעשית באמצעות תערובת “בכור” המורכבת משרפים, ממינרלים ומצמחים שונים בתוספת של דברי קודש. טקס טיהור הבית הוא טקס שמקורו ביהדות המסורתית הקדומה. טקס זה היה שמור ליחידי סגולה שהכירו את סודות הנסתר. מטרת הטיהור כבר אז הייתה להגן מפני עין רעה, למחוק אנרגיות מדכאות, לגרש מזיקים, לרפא ממחלות, כשהמטרה העיקרית היא ליצור איזון, שלוות נפש-גוף וריפוי מוחלט – בדיוק מה שכולנו צריכים כשאנחנו מרגישים חוסר נוחות ותקיעות בַּמקום שבו אנחנו נמצאים.

איך להיפטר מאנרגיה לא טובה בבית העסק שלכם?

רוצים לשמוע עוד פרטים? רוצים כבר לצאת לדרך חדשה של חיוביות ופחות כאב? צרו איתי קשר היום ואשמח להסביר ולסייעלפעמים תחושו חוסר נוחות גם בבית העסק שלכם. לא תמיד הברירה היא לעזוב הכול ולחפש מקום אחר. טיהור הבית על פי הקבלה יכול לפתור את העניין. בסיומו תחושו שינוי אנרגטי מובהק, תנועה זורמת של אנשים ושל קליינטים פוטנציאליים, הצלחה כלכלית ומימוש הפוטנציאל העסקי.

הפתרון להעלמת אנרגיה שלילית ולהזמנת אנרגיה חיובית

גם כשעוברים דירה חשוב לערוך טיהור לבית. כך תחושו בטוחים כי האנרגיה השולטת היא האנרגיה המדויקת והנכונה, האנרגיה החיובית הנחוצה לכם בבית המקדש הפרטי שלכם.

טיהור אנרגטי חיוני מדי פעם בפעם גם ללא סיבה הנראית לעין, אך במיוחד כשמרגישים עצבות רבה, חוסר נחת, פחדים לא מוסברים, דכדוכים קלים או כבדים, תקיעות רבה בחיים כי זכותו הבסיסית של כל אדם היא לחיי נחת ולחיי שלווה, לתחושת ביטחון ושייכות במקום שבו הוא מתגורר או נמצא ברוב שעות היממה.

אינכם צריכים לטהר את ביתכם או את בית העסק שלכם בעצמכם. רונן דדוש – מטפל הוליסטי, מתקשר, נומרולוג, קורא תדרים ומטהר על פי הקבלה המעשית בעזרות שמות הקודש ובעזרת יכולת תקשורו – יטהר את ביתכם ואת בית העסק שלכם, יכין אתכם לטיהור, ימצא את הסיבה לאנרגיה השלילית, יסייע לכם לטפל בקשיים שצצו, יאיר את עיניכם אם קיימים כישוף, אנרגיה שלילית ועין רעה, יוודא כי הטיהור צלח וישחרר אתכם לדרך חדשה וטהורה.

זכרו כי הנשמה שלכם היא נשמה חופשיה מטבעה, ויש לאפשר לה לחיות בתחושת מוגנות גבוהה.

הנשמה היא אתם, אתם הם הנשמה, טהרו את הסביבה למענה.

צור  קשר