טיהור הבית

מי צריך לטהר את הבית? איך להשתחרר מאנרגיה שלילית בביתכם?

מרגישים לחצים בבית? בעיות בריאות? בעיות פרנסה? מרגישים תקועים ?מסוכסכים עם הילדים או עם בני הזוג? אם עניתם “כן” על אחת השאלות, חשוב מאוד לטהר את הבית מן היסוד.

כך תמנעו מן הצרות להגיע בשרשרת כי טיבה של כל אנרגיה רעה היא להרוס, לדכדך, להוריד את האדם למצולות קודרות ועמוקות, לגרום לסכסוכים, להפריד בין אנשים, לגרום לקשיים ולתלאות רבות בדרך.

לטהר את הבית – לטהר את הנשמה – לטהר את עצמכם

טיהור הבית מאנרגיות שליליות כמו כעס, חרדה, עצבים, פחדים ועוד מיני גורמים ורגשות נעשה על פי הקבלה המעשית באמצעות תערובת “בכור” המורכבת משרפים, ממינרלים ומצמחים שונים בתוספת של דברי קודש. טקס טיהור הבית הוא טקס שמקורו ביהדות המסורתית הקדומה. טקס זה היה שמור ליחידי סגולה שהכירו את סודות הנסתר. מטרת הטיהור כבר אז הייתה להגן מפני עין הרע, לנקות אנרגיות מדכאות, לגרש מזיקים, לרפא ממחלות, כשהמטרה העיקרית היא ליצור איזון, שלוות נפש-גוף וריפוי מוחלט.

גם כשעוברים דירה חשוב לערוך טיהור לבית. כך תחושו בטוחים כי האנרגיה השולטת היא האנרגיה המדויקת והנכונה, האנרגיה החיובית הנחוצה בבית המקדש הפרטי שלכם.

 

איך להיפטר מאנרגיה לא טובה בבית העסק שלכם?

 צרו עימי קשר היום ואשמח לסייע. טיהור הבית והעסק על פי הקבלה יכול לפתור את העניין !! בסיום הטיהור תחושו שינוי אנרגטי. בעסק תהיה תנועה זורמת של אנשים ושל קליינטים פוטנציאליים, הצלחה כלכלית ומימוש הפוטנציאל העסקי.

הפתרון להעלמת אנרגיה שלילית ולהזמנת אנרגיה חיובית

טיהור אנרגטי חיוני מדי פעם בפעם גם ללא סיבה הנראית לעין, במיוחד כשיש מריבות, עצבות , חוסר נחת, פחדים לא מוסברים, תקיעות.

אנא צרו עימי קשר ודרך תקשור ויכולת קריאת תדרים אגיע לטהר על פי הקבלה המעשית בעזרות שמות הקודש את ביתכם ואת בית העסק שלכם, אכין אתכם לטיהור, אמצא את הסיבה לאנרגיה השלילית, אסייע לכם לטפל בקשיים שצצו, אאיר את עיניכם אם קיימים כישוף, אנרגיה שלילית ועין רעה, אוודא כי הטיהור צלח ואשחרר אתכם לדרך חדשה וטהורה.

צור  קשר