טיהור הבית

טיהור הבית

טיהור הבית היא פעולה חשובה ביותר שעוזרת “לחדש” את האנרגיות בבית ולהחזיר את ההרגשה הנינוחה לכל דיירי הבית. 

אפשר לדמות את טיהור הבית לניקוי פיזי של הבית- כמו שאתם מנקים פיזית את הבית שלכם מלכלוך, אבק, שאריות מזון ועוד ככה חשוב לנקות את האנרגיות בבית, בחדרים, בסלון ואפילו במרפסת כדשי להנות מאנרגיה נקייה וחדשה בבית שלכם.  

טיהור הבית לפי הקבלה

טיהור הבית לפי הקבלה היא שיטה נפוצה ומוצלחת ביותר להסרת אנרגיות רעות, עין הרע ועוד. הבית הוא הטריטוריה הפרטית שלנו, בו אנו מרגישים מוגנים ולכן דווקא בבית חשוב לשמור על אנרגיות טובות שישפיעו באופן טבעי על התחושה שלנו ביום יום. טיהור הבית לפי היהדות מתבטאת בחידוש האנרגיות בבית.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

מי צריך לטהר את הבית? איך להשתחרר מאנרגיה שלילית בביתכם?

מרגישים לחצים בבית? בעיות בריאות? בעיות פרנסה? מרגישים תקועים ?מסוכסכים עם הילדים או עם בני הזוג? אם עניתם “כן” על אחת השאלות, חשוב מאוד לטהר את הבית מן היסוד.

כך תמנעו מן הצרות להגיע בשרשרת כי טיבה של כל אנרגיה רעה היא להרוס, לדכדך, להוריד את האדם למצולות קודרות ועמוקות, לגרום לסכסוכים, להפריד בין אנשים, לגרום לקשיים ולתלאות רבות בדרך.

בזמנים בהם אתם מרגישים תקיעות מסוימת שמתבטאת במועקה, משברים וקונפליקטים בבית אתם צריכים לבצע טיהור בית. בנוסף, אם נכנסתם לבית חדש ואתם רוצים להיפטר מהאנרגיה הקודמת בו ולהיכנס לבית עם אנרגיות חדשות ונקיות- אתם חייבים לבצע טיהור. 

לטהר את הבית – לטהר את הנשמה – לטהר את עצמכם

טיהור הבית מאנרגיות שליליות כמו כעס, חרדה, עצבים, פחדים ועוד מיני גורמים ורגשות נעשה על פי הקבלה המעשית באמצעות תערובת “בכור” המורכבת משרפים, ממינרלים ומצמחים שונים בתוספת של דברי קודש. טקס טיהור הבית הוא טקס שמקורו ביהדות המסורתית הקדומה. טקס זה היה שמור ליחידי סגולה שהכירו את סודות הנסתר. מטרת הטיהור כבר אז הייתה להגן מפני עין הרע, לנקות אנרגיות מדכאות, לגרש מזיקים, לרפא ממחלות, כשהמטרה העיקרית היא ליצור איזון, שלוות נפש-גוף וריפוי מוחלט.

גם כשעוברים דירה חשוב לערוך טיהור לבית. כך תחושו בטוחים כי האנרגיה השולטת היא האנרגיה המדויקת והנכונה, האנרגיה החיובית הנחוצה בבית המקדש הפרטי שלכם.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

איך להיפטר מאנרגיה לא טובה בבית העסק שלכם?

 צרו עימי קשר היום ואשמח לסייע. טיהור הבית והעסק על פי הקבלה יכול לפתור את העניין !! בסיום הטיהור תחושו שינוי אנרגטי. בעסק תהיה תנועה זורמת של אנשים ושל קליינטים פוטנציאליים, הצלחה כלכלית ומימוש הפוטנציאל העסקי.

הפתרון להעלמת אנרגיה שלילית ולהזמנת אנרגיה חיובית הוא ביצוע טיהור בית. טיהור אנרגטי חיוני מדי פעם בפעם גם ללא סיבה הנראית לעין, במיוחד כשיש מריבות, עצבות , חוסר נחת, פחדים לא מוסברים, תקיעות.

טיהור הבית עם מרווה

מרווה ידועה בסגולות טיהור מיוחדות עוד מתקופת התנ”ך כצמח עם סגולות ריפוי מיוחדות כך שהיא עוזרת לטהר אנרגיה שלילית ועין רעה. בנוסף, המרווה נחשבת לחומר מעולה לחיטוי הבית בשל תכונותיה נוגדות החיידקים. 

טיהור הבית עם מלח גס

שיטה נוספת לטיהור בית היא טיהור הבית עם מלח גס. בדומה לשיטת טיהור בית עם מי ים, גם בשיטה זו מאמינים שלמלח סגולות מיוחדות ויכול לספוג את כל האנרגיות השליליות בבית. 

השאירו פרטים ואחזור אליכם

טיהור הבית לחידוש אנרגיה חיובית

אם אתם מרגישים שאתם חייבים לבצע טיהור בית- אנא צרו עימי קשר ודרך תקשור ויכולת קריאת תדרים אגיע לטהר על פי הקבלה המעשית בעזרות שמות הקודש את ביתכם ואת בית העסק שלכם, אכין אתכם לטיהור, אמצא את הסיבה לאנרגיה השלילית, אסייע לכם לטפל בקשיים שצצו, אאיר את עיניכם אם קיימים כישוף, אנרגיה שלילית ועין רעה, אוודא כי הטיהור צלח ואשחרר אתכם לדרך חדשה וטהורה.

ליצירת קשר מוזמנים לחייג או לשלוח אליי וואטסאפ למספר – 052-5536432 או להשאיר לי פרטים ואחזור אליכם בהקדם.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

Open chat
💬 אני כאן בשבילכם גם בוואטסאפ
היי זה רונן 👋
איך אפשר לעזור?