זוגיות

מקומה של הזוגיות בחייכם

לקשיים האלו במציאת זוגיות מתווספים קשיים אישיים של כל אחד מהצדדים, למשל הפחד מפגישות (דייטים) ובעיקר הפחד מקבלת תשובה שלילית, רצון להרשים את הצד השני, חוסר ידיעה איך להתנהג בזמן הדייט (במיוחד הדייט הראשון שהוא המשמעותי מכולם) ועוד

לאחר שצולחים בהצלחה את המכשולים האלה מגיעות בעיות נוספות, למשל חוסר ידיעה כיצד לנהל שיחה בצורה נעימה ללא חלוקי דעות,  איך לנהל ויכוח או מריבה בלי לפגוע בבן/בת הזוג, איך לשמר את הזוגיות לאורך שנים, איך לפתח את הרומנטיקה, איך לתחזק את האינטימיות ועוד. לכן לא פלא ששליש מהזוגות שנישאים כיום גם מתגרשים.

איך להבטיח שלכם זה לא יקרה

הדרך הטובה ביותר שתבטיח שתמצאו זוגיות ותשמרו עליה היא אחתלפנות למטפל שמשלב גוף ונפש, כך שבאמצעות הכלים השונים (למשל שיחות מצד אחד ופרחי באך מצד שני), אתם לא רק תפתרו את הבעיות הקיימות בתחום הזוגיות, אלא גם תקבלו כלים להתמודדות איתן.

למשל, אתם תוכלו לחסוך בעיות רבות בזוגיות שמקורן בחוסר התאמה באמצעות חיזוי מוקדם, הן באמצעות תקשור והן באמצעות נומרולוגיה, כך שאתם תמצאו בדיוק את החצי השני שמשלים אתכם.

בנוסף, אתם תקבלו טיפים מעשיים לשימור הזוגיות (בילוי משותף בשעות הפנאי, מציאת תחביבים משותפים וטיולים כדוגמא), כך שתחזקו את הרגש הקיים בכם עד כדי הכרת המחשבות של בן/בת הזוג. בנוסף, אתם תדעו בדיוק באיזה שלב לעבור לגור ביחד, תבינו את הרצונות של הצד השני ואפילו תוכלו לממש את הפנטזיות הכי כמוסות שלכם.

לא מדע בדיוני

אם כל זה נשמע לכם כמו מדע בדיוני אתם מוזמנים להגיע לאהרון רונן דדוש. אהרון רונן דדוש הוא מטפל הוליסטי מוסמך שעוזר לכם להגשים את עצמכם מבחינה זוגית, כלומר להיות בדיוק עם האדם שנקבע לכם בזיווג עוד טרם לידתם.

לאהרון רונן דדוש יכולות טיפוליות ייחודיות שמשלבות טכניקות ושיטות רוחניות, רגשיות, פיזיות ומחשבתיות שמאפשרות לו לראות מעבר לכאן ועכשיו“, כך שהוא נכנס ברכות לשורש הבעיה ומאפשר לכם להתחיל לצעוד לכיוון הזוגיות המושלמת.

שיטת הטיפול מותאמת לכל אדם לפי צרכיו, כך שמגוון הכלים הטיפוליים שבהם עושה שימוש אהרון רונן דדוש משחק לטובתכם ובעיקרמאפשר לכם לקבל טיפול מדויק וליהנות מתוצאות חיוביות שלא יאחרו להגיע.

המסע לזוגיות

אנשים שטופלו עי אהרון רונן דדוש משווים את הטיפול שלו למסע, מסע של כל אדם לתוך עצמו שבסופה הארץ הזוגית המובטחת. כמו בכל מסע גם כאן נדרשות הכוונה וצידה לדרךשני אלמנטים שאותם מספק אהרון רונן דדוש למטופליו בדרכים שונות.

אם גם אתם נתקלים בבעיות שונות במציאת ובשימור זוגיותאתם פשוט חייבים להכיר את אהרון רונן דדוש. טיפול אצלו הוא המתנה הכי טובה שאתם יכולים להעניק לעצמכם ולזוגיות שלכם. בואו להיווכח בכך ולא תצטערו. הזוגיות מובטחת.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

Open chat
💬 אני כאן בשבילכם גם בוואטסאפ
היי זה רונן 👋
איך אפשר לעזור?