הסרת עין הרע

הסרת עין הרע בעופרת לפי הקבלה

אם אתם או אחד מבני משפחתכם מרגישים חסומים, תקועים ומבולבלים ייתכן ויש עליכם עין הרע. הדרך הטובה והיעילה ביותר לשחרר מחסומים שנוצרו בעקבות עין הרע היא לפי הקבלה ובקיצור – “הסרת עין הרע בעופרת לפי הקבלה”.

מה זו עין הרע?

עין הרע היא תולדה של קנאה שנעשית כדי להיטיב עם אדם אחד ולהזיק לאחר, כלומר המקנא חומד דבר מה אצל רעהו כמו מעשים טובים, תכונות חיוביות, הישגים ועוד. מכיוון שהעיניים מקושרות לחוש הראייה, החוש שנמצא הכי גבוה בגוף האדם והכי קרוב למוח – יש להן כוח פיזי ורוחני כאחד.

לכן, כוחה של עין הרע הוא אמיתי וממשי וכבר בתורה הוא מוזכר. אפילו חז”ל הבינו את כוחה של עין הרע ואמרו (בפרקי אבות ב, י”א) : “עין הרע ויצר הרע ושנאת הבריות מוציאים אדם מן העולם”.

למה דווקא עופרת?

עופרת מסמלת לפי הקבלה את ספירת ה”הוד”, אחת מ-3 הספירות שנמצאת בקו הדין שהוא התחתון בספירות הגשמיות. בכוחה של העופרת לבטל ולהמתיק את הבעיות הקשות ביותר, כך שהיא נחשבת אידיאלית להסרת עין הרע ולמניעתו, כלומר ניתן לבצע את הפעולות שנפרט מיד גם כמניעה. למשל, לפני חגים/מאורעות חשובים, בראשי חודשים ועוד.

איך עושים את זה?

רוכשים עופרת (ניתן למצוא אותה בחנויות תבלינים רבות תחת השם “רצץ” או “רסס”) ושמים מינימום 5 חתיכות בכלי מתכת או בקופסת      שימורים ישנה.

ממיסים את העופרת באמצעות הרתחה עד שהיא נהיית נוזלית. בו זמנית מכינים קערת מים ומגבות ומביטים על העופרת המומסת. לפי הקבלה  העין הרעה נמשכת לעופרת.

אומרים תפילה ולחש נגד עין הרע ומסובבים את קערת העופרת 3 פעמים מסביב לראש.

מרוקנים את העופרת לתוך קערת המים ומאזינים היטב לרעש הפצפוץ. הכלל אומר שככל שהרעש חלש יותר כך נחלש כוחה של עין הרע . בשלב הזה המטפל רואה בקערה דמויות ועיניים שמאפשרות לו לדעת דבר אחד – מי הטיל על המטופל עין רעה.

מניחים את קערת העופרת מתחת למזרון/כרית ולאחר שלושה ימים חוזרים על השלבים 1-4. לאחר מכן זורקים את העופרת לים או קוברים באדמה.

למה לשים לב?

בעת הסרת עין הרע באמצעות עופרת יש לשים לב לשני דברים :

אין לקרב את העופרת החמה לגוף מחמת כוויות.

אין להריח את העופרת החמה כי היא פולטת גזים רעילים. לכן מומלץ לבצע את הפעולה כאשר חלונות הבית פתוחים לרווחה.

כמו כן, יש כאלו שמורחים את המים שנשארו בקערה לאחר שנפטרו מהעופרת על הגוף למזל טוב. חשוב לזכור שהעופרת מפרישה חומרים שאינם טובים לאדם ואף רעילים, כך שמומלץ לא לעשות זאת.

אז מה עושים?

אם אתם רוצים להיפטר מעין הרע בהצלחה, לחיות חיים מאושרים ללא אנרגיות שליליות, לפתור בעיות שונות על בסיס הידע האינסופי והמוכח של הקבלה עליכם לפנות לטוב מכולם – רונן דדוש רואה הנסתרות שסייע כבר למטופלים רבים מבחינה כלכלית, בריאותית, משפחתית ועוד.

צור  קשר