הסרת עין הרע בעופרת לפי הקבלה המעשית

הסרת עין הרע בעופרת לפי הקבלה המעשית

מאז ומעולם בתרבויות השונות האמינו בעין הרע, וכך גם עד היום. אנשים רבים חשים כי אדם מסוים עשה להם עין הרע שעשויה לפגוע קשות בגוף ובנפש. עין הרע משתלטת על כל חלקה טובה ועשויה לגרום לתחושה של תקיעות, ממש כאילו כלום לא הולך, לא זיווג, לא פרנסה, לא קריירה וכו’. המתקשר רונן דדוש מזמין אתכם להסרת עין הרע בעופרת הנעשה על פי הקבלה המעשית.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

מה זו עין הרע?

עין הרע הוא מושג מיסטי עתיק יומין הקיים בתרבויות שונות, ובין היתר מוזכר גם בגמרא ובקבלה. עין הרע אומר כי גורלו של אדם מושפע מאדם אחר ובעיקר מקנאה, הרי לא בכדי נאמר “אין הברכה שורה אלא בדבר הסמוי מן העין”. בתרבויות שונות, וגם ביהדות, ישנם אמונות רבות לגירוש ושמירה מפני עין הרע כדוגמת חמסה, שום ועוד רבים. אולם, כאשר קיים עין הרע, הדרך היעילה ביותר למגר אותה היא באמצעות הוצאת עין הרע על ידי עופרת, עליה נפרט בהמשך.

כוחה השלילי של עין הרע לרוב מורגש היטב וישנה תחושה שכלום לא הולך, שקיים עיכוב במזל, לעתים גם תחושת ריקנות, פגיעה בזוגיות, בפרנסה, תחושת ייאוש, הזיווג המיוחל מתעכב, ועוד מספר תחושות נוספות. למעשה, לעיתים נוכל לדעת בבירור מהיכן העין הרע הגיעה, ולעיתים לא, אך ברוב המקרים כאשר אנשים חשים עין הרע הדבר מתברר כנכון. נציין כי המושג עין הרע מוזכר בפרקי אבות ב, י”א – “עין הרע ויצר הרע ושנאת הבריות מוציאים אדם מן העולם”.

חשוב להבין שלא תמיד אנשים  מסוגלים להבין בשכלם למה זה קורה, כיוון שמדובר על כוחות איתנים שאינם נראים לעין. הקבלה מלמדת כי לכל דבר גשמי שקורה לנו קיים משהו רוחני מקביל, כלומר ישנו סנכרון בין עולם הרוח לעולם המעשי והמזל, כאשר סנכרון זה חיוני להגשמת כל מטרה. ממש כמו שנכתב בתורה בספר בראשית י’, ו’: “אין לך עשב מלמטה שאין לו מלאך מלמעלה שמכה אותו ואמר לו גדל”. זו הסיבה שהסרת עין הרע על פי הקבלה המעשית היא הטובה ביותר.

הוצאת עין הרע בעופרת, איך זה עובד?

עופרת מסמלת לפי הקבלה את ספירת ה”הוד”, שהיא אחת מ-3 הספירות שנמצאת בקו הדין שהוא התחתון בספירות הגשמיות. אם כך, בכוחה של העופרת לבטל ולהמתיק את הבעיות הקשות ביותר, ולכן מדובר בחומר יעיל להסרת עין הרע ולמניעתו. בכל חשש של עין הרע, מומלץ לבצע הסרת עין הרע בעופרת או כדי למנוע אותו מבעוד מועד, בעיקר לפני אירוע חשוב, ראש חודש ועוד.

השלבים הנעשים בטקס הסרת עין הרע בעופרת:

  • המתקשר שם חתיכות של עופרת בכלי מתכת או בקופסה מברזל.
  • ממיסים את העופרת בכלי על גבי האש עד שהיא הופכת לנוזלית.
  • מכינים קערת מים ומגבות ומביטים על העופרת המומסת (לפי הקבלה העין הרעה נמשכת לעופרת).
  • אומרים תפילה ולחש נגד עין הרע ומסובבים את קערת העופרת 3 פעמים מסביב לראש.
  • מרוקנים את העופרת לתוך קערת המים ומאזינים היטב לרעש הפצפוץ.
  • בשלב הזה המטפל רונן דדוש רואה בקערה דמויות ועיניים שמאפשרות לו לדעת דבר אחד – מי הטיל על המטופל עין רעה.
  • מניחים את קערת העופרת מתחת למזרון/כרית ולאחר שלושה ימים חוזרים על השלבים וזורקים את העופרת לים או קוברים באדמה.

מרגישים שיש לכם עין הרע? המתקשר רונן דדוש מזמין אתכם להסרת עין הרע על פי הקבלה המעשית, כך תוכלו לנפץ אץ המזל הרע ולקבל שפע לחייכם.

לתיאום והזמנה >>> 052-553-6432

השאירו פרטים ואחזור אליכם

צור  קשר