הסרת כישוף

השאירו פרטים ואחזור אליכם

הסרת כישוף

מהו כישוף? איך אפשר לדעת אם מישהו הטיל עליכם כישוף? האם יש מה לעשות עם זה? מי יכול לסייע בזה ומה הן הדרכים להסרת כישוף? כל זאת ועוד במאמר שלפניכם. יש תקופות של שינויים בחייו של כל אדם, באופן טבעי – החיים מתפתחים, משתנים, דינמיים, ובכל תקופה אנחנו יכולים להיות אחרים מעט. אבל מה קורה אם פתאום יש תקופה, ואולי תקופה ארוכה, שבה אנחנו מרגישים שדבר מה אינו כשורה? שאיננו כתמול שלשום? שדברים לא טובים מתרחשים זה אחר זה, שמשהו כמו השתלט עלינו ושהחיים שלנו אינם בשליטתנו עוד? האם יכול להיות שאנחנו נתונים תחת כישוף?

מה זה בעצם כישוף?

העולם שלנו מכיל אנרגיות וממדים שאינם נראים לעין, וגם בעולמות אלה קיימים כוחות טובים וכוחות שאינם טובים – או שמנוצלים לרעה. מדובר על שינוי האיזון הטבעי של אדם או של מקום ועל רתימת כוחות לצורך יצירת מהלך מסוים, שאינו בבחירתו החופשית של האדם. כלומר, הסבר פשטני לכישוף הוא בעצם התערבות אנרגטית במרחב האישי של אדם, באופן מכוון, ובאופן המשפיע על חייו לרעה; כישוף יכול לחבל בעולם הרגשי של אדם, בבריאותו הפיזית או בבריאותו הנפשית, ובשפע שלו בתחומים כפרנסה, זיווג או הולדה.

כיצד נדע אם יש עלינו כישוף?

על פי מומחים בהסרת כישופים, סימנים לכך שאדם אכן מכושף יכולים להיות מחלות גופניות רבות שמופיעות בתוך פרק זמן קצר יחסית; הפרעות פתאומיות ומתמשכות בשינה או באכילה, התעלפויות חוזרות ונשנות, תקופת אבטלה ממושכת או פיטורים פתאומיים וקשיים אחרים בפרנסה שחוזרים על עצמם, תקלות בבית ובמבנה של הבית, אדם קרוב שמשתנה לפתע, ריבים פתאומיים שחוזרים ונשנים, שינוי פתאומי באחד מבני הזוג, כאשר קודם לכן הכול היה תקין וזרם על מי מנוחות, אובססיה לאדם מסוים או לדבר מסוים, ועוד. נוסף על כך, למקובלים המתמחים בתחום יש בדיקות מתחום הקבלה שבהן הם משתמשים כדי לוודא אם יש כישוף על אדם מסוים או שהבעיה מקורה בדבר אחר.

איך מבצעים הסרת כישוף?

הסרת כישוף יכולה להתבצע באופן הטוב ביותר על ידי מומחה בתחום, ומומלץ מאוד לא להתעסק עם שום דבר מהתחום הזה באופן עצמאי, גם אם אתם קוראים הנחיות מפורטות במקום כלשהו. אם אכן קיים כישוף על אדם, מדובר בכוחות חזקים ועוצמתיים ביותר, שכל עיסוק לא נכון בהם עלול לגרום להחמרה במצב.
מקובל שמתמחה בהסרת כישופים יֵדע, לאחר שבדק אם יש על האדם כישוף ואיזה כישוף, כיצד להסירו באופן הטוב ביותר. בין היתר, הוא ישתמש בניקוי אנרגטי, בקמעות ובלחשים, בשריפת קטורות מיוחדות וכן בפסוקים ובסגולות מן הקבלה. יש צירופים המיועדים לביטול כישופים, ויש הנחיות מן הקבלה המעשית שאפשר להשתמש בהן, כאשר את חלקן עושה המטפל וחלקן ניתנות למטופל ועליו להקפיד למלאן.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

צור  קשר