הילניג

הילינג- מה זה אומר

הילינג משמעותה טיפול. הילינג היא דרך טיפול ברפואה האלטרנטיבית שמאמינה בשיטת רפואה באנרגיה וטיפול באנרגיה. שיטת הטיפול הילינג פועלת מתוך אמונה שהמרפא האנרגטי יכול לרפא את האדם באמצעות האנרגיה שמועברת אליו ולטפל בבעיה שלו באמצעות שיטות שונות כמו באמצעות המגע, או אפילו ללא המגע, ממש מרחוק במידה והטיפול מועבר בצורה רחוקה.

טיפול בהילינג הוא תהליך מיוחד שרואה את האדם בכללותו, שילוב של נפש גוף ורוח ומשלב חיבור עצמי באמצעות התבוננות פנימית בעזרת שיטות שונות כמו דמיון מודרך, הרפיה, מדיטציה, ריפוי בנשימה ועוד. הטיפול האנרגטי הילינג הילינג פועל בצורה אנרגטית ומועבר לגוף המטופל דרך הצ’אקרות, מרכזי אנרגיה שנמצאים בגוף האדם ואחראים על התודעה שלנו.

הייתרון של טיפול בהילינג

הייתרון הייחודי של טיפול בהילינג הוא החיבור העצמי שתקבלו באמצעות התהליך. ההילינג מאפשר לכם להתחבר לעצמכם, ממש פנימה לתת המודע שלכם שהוא מה שמשפיע על כל מהלך חייכם וגורם לכם לפעול כפי שאתם פועלים בחיי היום יום. באמצעות החיבור לתת המודע תוכלו להתחבר לעצמכם בצורה אמיתית, לחדור את שכבת ההגנה שכל אחד יותר לעצמו ולטפל בשורש הבעיות עד להגעה לפתרון הרצוי, ללא חסמים ורגשות מעכבים.  ההילינג מאפשר לחזור למקום בו אנו מרגישים שלמים עם עצמנו. 

למי טיפול בהילינג מתאים?

טיפול בהילינג יכול להתאים לכל אדם באשר הוא. הטיפול מתאים במקרים מסוימים שלא מוסברים מבחינה רפואית, כמו למשל מצבים רפואיים מסוימים שלא ניתנים לטיפול רפואי. בנוסף, טיפול בהילינג מתאים לטיפול בבעיות נפשיות ופסיכולוגיות, במצבים של חרדות, מצבי רוח קיצוניים, בעיות בזוגיות, תקיעות וחוסר איזון בחיים בכלל.  

טיפול בהילינג - איך זה עובד?

כדי להבין איך הטיפול עובד תחשבו על גוף האדם בצורה כזאת – הגוף שלנו מלא באנרגיה ובמהלך היום הוא קולט ופולט אנרגיה. התפקיד שלי כמטפל אנרגטי הוא לזהות ולהתחבר לאנרגיות של הגוף, לרגשות, לתחושות ולמחשבות של המטופל  ובזמן הטיפול אני מבין איפה הבעיות והחסמים או התקיעות שלו ומטפל בהתאם. 

הילינג אנרגטי - שיטות טיפול

טיפול בעזרת דמיון מודרך

אחת מהשיטות לטיפול בהילינג היא טיפול בעזרת דמיון מודרך. בשיטה זו המטפל מעביר את המטופל מסע ייחודי בתת המודע שלו ועוזר לו להגיע לפתרון ולטפל בבעיה הנקודתית אותה חווה. בתהליך הטיפול המטפל מציג למטופל את המצב הרצוי וגורם לו לחוש ולחוות את עצמו בבמצב הזה בפועל, למשל חיי בזוגיות מאושרת, מתמיד ללכת לחדר הכושר ומשיל את הקילוגרמים העודפים ועוד. ככל שהמסע שהמטפל והמטופל עוברים יחד עמוק יותר, כך סיכויי הצלחת ההליך עולים בצורה משמעותית. 

הילינג אנרגטי

הילינג אנרגטי היא שיטת טיפול נוספת ומוצלחת מאוד בשיטות ההילינג השונות. מטרת הטיפול היא לפתור את המחסומים והבעיות ש”תוקעות” את האדם ולעזור לו להשתחרר מהם בקלות. הליך טיפול בהילינג אנרגטי מתמקד באנרגיות של האדם שמתבטאות בצ’אקרות. לכל צ’אקרה משמעות משל עצמה ותפקידו של המטפל האנרגטי הוא לקלוט את הצ’אקרות, להבין איזו מהם נחשבת לחלשה או חסומה- מה שיוצר למטופל חוסר איזון בחייו ולטפל בה בהתאם.  

טיפול בעזרת הרפיה

שיטת טיפול זו דומה במקצת לשיטת הטיפול הראשונה, טיפול בעזרת דמיון מודרך אך גם שונה ממנה. בשיטת הילינג זו מתמקדים בפתיחת חסמים ושחרור לחץ וסטרס אותו חווה המטופל במהלך חייו. במהלך הטיפול המטפל האנרגטי מעביר את המטופל מסע שמטרתו ברורה- שחרור המטופל מלחצים ופתיחת האנרגיה כדי לשחרר את תוגעת האדם שמשפיעה על כל מהלך חייו וליצור זרימה אנרגטית תקינה.  

הילינג קבלי - הילינג יהודי

הילינג קבלי או הילינג יהודי היא שיטת טיפול עתיקת יומין שמקורה בתורת הנסתר. שיטת הטיפול הילינג קבלי-יהודי מבוססת על צירופי אותיות אנרגטיות (72 אותיות) שלכל צירוף של אותיות משמעות אנרגטית משלה ויכולות ריפוי פיזי, נפשי ורוחני. על פי המחקרים, שיטת טיפול הילינג קבלי הועברה לאדם הראשון על ידי האל ומועברת מדור לדור במטרה לרפא את האדם.

הכלים בהם משתמש המטפל האנרגטי בשיטת טיפול זו מקורם בכתבי הקודש- תורה, תהלים, קבלה ועוד ובעזרת כוחם העצום מרפא את האדם ומשנה את חייו מקצה לקצה. 

מעוניינים לפתור בעיה מסויימת? צרו איתי קשר

אחרי שהבנו מה זה אומר הילינג ואילו מקרים מטופלים על ידי השיטה אני מזמין אתכם לשיחת ייעוץ וטיפול, אחד על אחד בה אאבחן את הבעיה שלכם, אבין איפה היא פוגשת אתכם ואטפל בהתאם כדי שתחיו חיים מאושרים. עזרתי למאות מטופלים במגוון רחב של בעיות ואשמח לעזור גם לכם. 

ליצירת קשר מוזמנים לחייג או לשלוח אליי וואטסאפ למספר – 052-5536432 או להשאיר לי פרטים ואחזור אליכם בהקדם.  

השאירו פרטים ואחזור אליכם

Open chat
💬 אני כאן בשבילכם גם בוואטסאפ
היי זה רונן 👋
איך אפשר לעזור?