אודות

שלום לכולם,

אני אהרון רונן דדוש ואני מטפל הוליסטי. טיפול הוליסטי הוא טיפול ששם את האדם במרכז ומטפל בכל בעיה שהיא מהשורש, כך שהמוקד הוא האדם שמהווה מערכת שלמה ומושלמת בפני עצמו. אבל אצלי זו רק ההתחלה כי אני משלב זאת עם מיסטיקה יהודית.

אני לא רק משתמש במגוון של טכניקות וכלים ומתאים אותם לאדם ולבעיה הספציפית שלו, אלא גם אני עושה שימוש ביכולות הרוחניות (בעיקר ראיית נסתרות) שניחנתי בהן לצורך ייעוץ רגשי ורוחני. בכל טיפול באשר הוא אני מביא את כולי, רואה את המטופל באופן הוליסטי, מכיל ומעניק ומציע למטופליי שילוב של גישות. התוצאות כמובן לא מאחרות להגיע.

הטיפולים שאני מציע מתאימים למגוון של בעיות וקשיים שמכבידים על חיי היומיום, למשל חרדות ופחדים, בעיות רפואיות, רוחניות ורגשיות, הרגשה של תקיעות בחיים, בעיות בזוגיות, הפרעות קשב וריכוז, הפרעה טורדנית כפייתי, טראומות גופניות ונפשיות, כאבים ועוד.

למרות שמדובר בבעיות שונות ולמרות השימוש בכלים שונים התוצאה אחתמטופליי לא רק חוזרים לאיתנם, אלא לרוב גם מוצאים את ייעודם בחיים ומקבלים תשובות לשאלות שהטרידו את מנוחתם. למעשה, מטופליי הופכים להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמם ומתחילים לחיות את החיים שנועדו להם. מבחינתי אין תגמול ראוי מזה לעבודתי.

איך אני עושה את זה?

אמנם ברשותי תואר B.A בפסיכותרפיה הוליסטית, אני עברתי הכשרות רבות (מעשיות ורוחניות כאחד) אבל מעל כלאני גם מתקשר מלידה בעל יכולות מיסטיות מיוחדות ויוצאות דופן, כך שאני לא רק רואה את הבעיות הנסתרות בגוף ובנפש האדם אלא יותר מזאתמטפל בהן באופן מקיף ואישי בצורה מקיפה ומעשית.

אני נוקט בגישה טיפולית מיסטית ייחודית שמבוססת על ההבנה של מי שאתם באמת, בלי מסכות ובלי הצגות או מייק אפ. היכולות המיסטיות שניחנתי בהן מאפשרות לי להבין את הדברים לאשורם, לראות אותם כהווייתם ולקבל מסרים מדויקים לגביהםמה שמאפשר לי לטפל באמת בבעיה מהיסוד ולפתור אותה אחת ולתמיד.

אני מאמין שלכל בן אדם יש את היכולת לבחור כיצד להגיב על גירויים סביבתיים, למשל תגובה רגשית, מחשבתית, פיזית ועוד. יכולת בחירה זו היא בעיני הכוח שמאפשר לאדם לצמוח ולקבל את המגיע לו: אושר, חופש וכו‘. לכן, בטיפוליי אני מעודד יכולת זו באמצעים המיסטיים השונים שעומדים לרשותי וביניהם (רשימה חלקית):

  • נומרולוגיה
  • פרחי באך
  • תטא הילינג
  • רייקי
  • הסרת עין הרע באמצעו עופרת
  • הסרת כישוף
  • תקשור באמצעות תמונות וציורים
  • פענוח חלומות
  • טיפול באמצעות קלפים קבליים וספרי קודש שונים כמו תהילים

שנות ההכשרה הרבות שלי, ניסיוני הרב כמטפל והאפשרות שלי לתפור לכל אדם את הטיפול המתאים עבורו עובדים בשבילכםברשותי ידע מקצועי עשיר בתחום המיסטיקה היהודית, יכולות טיפוליות שנחשבות לשם דבר הודות לנדירותן וגישה חיובית לחיים ולאנשים. כל אלו מביאים לכך שבמהלך השנים הטיפולים שלי הוכתרו בהצלחה ומטופליי המרוצים מוכיחים זאת.

אני מזמין אתכם להזמין אצלי טיפול בהתאמה אישית ולגלות את עצמכם מחדש.

באהבה,

אהרון רונן דדוש.

- תעודות-

צור  קשר